Magda 22

Vechime : 1817 zile
Clasament general : 91.
Rezervă : 13.612.773 equus
Istoric proprietari
Cal de călărit Galben
23:00
Energie
17%
Sănătate
100%
Moral
98%

Abilităţi

Total: 21229.48

Rezistenţă
2801.5705
5603.14
Viteză
1983.428
3966.86
Dresaj
2384.8205
4769.64
Galop
1154.261
2308.52
Trap
1315.324
2630.65
Sărituri
975.338
1950.68
Rasă: Argentinean CriolloVârstă: 11 ani 6 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 150 cm
Sex: masculGreutate: 454 kg
Robă: Murg închis Născut pe: 19/10/2025
Produs de: Magda 22 Câştiguri: 7.773 Equus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Curse de viteză printre butoaie 0017
Separare a vitelor 0156
Obstacole 0031
Dresaj western 0846
Divertisment western 0263
droite
Potenţial genetic Total: 17528.46
Rezistenţă4625.93  Galop1905.59
Viteză3280.43  Trap2172.65
Dresaj3934.93  Sărituri 1608.92
BLUP:
76.32
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
4625.94
4625.94
4625.94
4625.94
4625.94
Viteză
3280.43
3280.43
3280.43
3280.43
Dresaj
3934.93
3934.93
3934.93
3934.93
Galop
1905.59
1905.59
1905.59
Trap
2172.65
2172.65
2172.65
Sărituri
1608.92
1608.92
1608.92
Acest cal are 1696 stele de excelenţă.

centre Bonusuri centru de echitaţie

rezistenţă: +16, viteză: +16, dresaj: +16, galop: +16, trap: +16, sărituri: +16

cravacheBici

dresaj: +4, galop: +9, trap: +9, sărituri: +9

peignePieptene

rezistenţă: +4, viteză: +4

curepiedPerie pentru copite

dresaj: +8

potgraisseCadă cu vaselină

rezistenţă: +8, viteză: +8

sellewestern3xŞa western 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

bridewestern3xCăpăstru western 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

clochesCizme cu clopoţei

viteză: +6, dresaj: +6, sărituri: +6

eperonsPinteni

rezistenţă: +9, viteză: +9, dresaj: +9, galop: +9, trap: +9, sărituri: +9

longeHăț

dresaj: +12, galop: +10, trap: +10

cramponsŢinte

rezistenţă: +12

tapiswestern2xnoirblancValtrap western 2**

rezistenţă: +2, viteză: +2, dresaj: +2, galop: +2, trap: +2, sărituri: +2

bonnet2xnoirblancCapişon 2**

rezistenţă: +2, viteză: +2, dresaj: +2, galop: +2, trap: +2, sărituri: +2

bande2xnoirBandaje 2**

rezistenţă: +2, viteză: +2, dresaj: +2, galop: +2, trap: +2, sărituri: +2

bonuscouleurCuloare

rezistenţă: +2, viteză: +2, dresaj: +2, galop: +2, trap: +2, sărituri: +2

iriscoatyellowRoba lui Iris

rezistenţă: +5, viteză: +5, dresaj: +5, galop: +5, trap: +5, sărituri: +5

buttonbraidedmaneÎmpletire stil buton

rezistenţă: +2, viteză: +2, dresaj: +2, galop: +2, trap: +2, sărituri: +2

tailbraid1Împletitură pentru coadă

rezistenţă: +2, viteză: +2, dresaj: +2, galop: +2, trap: +2, sărituri: +2

clippingClemă personalizată

rezistenţă: +2, viteză: +2, dresaj: +2, galop: +2, trap: +2, sărituri: +2

heracleshorseshoesbarrelPotcoava lui Heracle Curse de viteză printre butoaie

rezistenţă: +12, viteză: +12, galop: +6


Centru de echitaţie

Nume:
Până la:
22 noiembrie 2026
Boxă:
boxa 3*** jgheab de apă duş in
Beneficii:
nutreţ ovăz morcov terci Şa clasică 3*** căpăstru clasic 3*** valtrap clasic 1* capişon 1* bandaje 1*

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationwesternAcest cal este specializat în călărie tip western

Reproducere

Informaţii