Sheilutza

Vechime : 384 zile
Clasament general : 199.
Rezervă : 245.471 equus
Istoric proprietari

Potwór

compagnonmonstre17
22:00
Energie
9%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 18002.91

Rezistenţă
2372.0995
4744.20
Viteză
1681.4065
3362.81
Dresaj
2020.59
4041.18
Galop
978.1395
1956.28
Trap
1114.082
2228.16
Sărituri
835.136
1670.27
Rasă: Argentinean CriolloVârstă: 10 ani 4 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 150 cm
Sex: masculGreutate: 417 kg
Robă: Roib Născut pe: 10/10/2025
Produs de: Sheilutza Câştiguri: 6.698 Equus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Curse de viteză printre butoaie 0117
Separare a vitelor 0333
Obstacole 0012
Dresaj western 0028
Divertisment western 0045
Potenţial genetic Total: 14852.33
Rezistenţă3917.18  Galop1611.82
Viteză2776.17  Trap1836.89
Dresaj3335.21  Sărituri 1375.06
BLUP:
63.58
-100 0+100

Origine

Armăsar: Leonpictod
Iapă: 20 Lemon
Argentinean Criollo
87.5%
Shagya Arabian
12.5%

Excelenţă

Rezistenţă
3917.18
3917.18
3917.18
3917.18
Viteză
2776.17
2776.17
2776.17
Dresaj
3335.21
3335.21
3335.21
3335.21
Galop
1611.82
1611.82
1611.82
Trap
1836.89
1836.89
1836.89
Sărituri
1375.06
1375.06
Acest cal are 1428 stele de excelenţă.

cravacheBici

dresaj: +4, galop: +9, trap: +9, sărituri: +9

peignePieptene

rezistenţă: +4, viteză: +4

curepiedPerie pentru copite

dresaj: +8

sellewestern3xŞa western 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

bridewestern3xCăpăstru western 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

clochesCizme cu clopoţei

viteză: +6, dresaj: +6, sărituri: +6

eperonsPinteni

rezistenţă: +9, viteză: +9, dresaj: +9, galop: +9, trap: +9, sărituri: +9

falabellaFalabella

rezistenţă: +8, viteză: +9, galop: +7

longeHăț

dresaj: +12, galop: +10, trap: +10

cramponsŢinte

rezistenţă: +12

espritnomadeSpiritul nomadului

rezistenţă: +11, viteză: +11, dresaj: +11, galop: +11, trap: +11, sărituri: +11

tapis3xnoel1Valtrap 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

bonnet3xnoel1Capişon 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

bande3xnoel1Bandaje 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

compagnonmonstre17Potwór

galop: +13


Centru de echitaţie

Ian nu este încă înregistrat la un centru de echitaţie.

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationwesternAcest cal este specializat în călărie tip western

Reproducere

Informaţii