mirela2012

Vechime : 3209 zile
Clasament general : 82.
Rezervă : 770.515 equus
Istoric proprietari

Albină

compagnonabeille

Rozete

13:00
Energie
22%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 28261.70

Rezistenţă
1864.853
3729.71
Viteză
1583.765
3167.53
Dresaj
4010.4285
8020.86
Galop
578.935
1157.87
Trap
3184.0025
6368.01
Sărituri
2908.8655
5817.73
Rasă: NokotaVârstă: 39 ani 5 luni
Specie: Pegas de călăritÎnălţime: 150 cm
Sex: cal castratGreutate: 442 kg
Robă: Murg Născut pe: 04/10/2025
Produs de: pastrav Câştiguri: 219.144 Equus
Potenţial genetic Total: 21513.41
Rezistenţă2851.44  Galop1292.22
Viteză2420.48  Trap4821.22
Dresaj5675.97  Sărituri 4452.07
BLUP:
100.00
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
2851.44
2851.44
2851.44
Viteză
2420.49
2420.49
2420.49
Dresaj
5675.97
5675.97
5675.97
5675.97
5675.97
Galop
1292.22
1292.22
Trap
4821.22
4821.22
4821.22
4821.22
4821.22
Sărituri
4452.07
4452.07
4452.07
4452.07
Acest cal are 2096 stele de excelenţă.

centre Bonusuri centru de echitaţie

rezistenţă: +38, viteză: +38, dresaj: +38, galop: +38, trap: +38, sărituri: +38

cravacheBici

dresaj: +4, galop: +9, trap: +9, sărituri: +9

sangmedusePegas

rezistenţă: +3, viteză: +4, dresaj: +4

peignePieptene

rezistenţă: +4, viteză: +4

curepiedPerie pentru copite

dresaj: +8

potgraisseCadă cu vaselină

rezistenţă: +8, viteză: +8

maleCal castrat

rezistenţă: +8, viteză: +8, dresaj: +4

clochesCizme cu clopoţei

viteză: +6, dresaj: +6, sărituri: +6

eperonsPinteni

rezistenţă: +9, viteză: +9, dresaj: +9, galop: +9, trap: +9, sărituri: +9

falabellaFalabella

dresaj: +9, trap: +8, sărituri: +7

longeHăț

dresaj: +12, galop: +10, trap: +10

compagnonabeilleAlbină

dresaj: +15

cramponsŢinte

dresaj: +12

chapeaumagiquePălăria magică

rezistenţă: +11, viteză: +11, dresaj: +11, galop: +11, trap: +11, sărituri: +11

tapisknightValtrapul cavalerului

rezistenţă: +10, viteză: +10, dresaj: +10, galop: +10, trap: +10, sărituri: +10

bonnetknightCapişonul cavalerului

rezistenţă: +10, viteză: +10, dresaj: +10, galop: +10, trap: +10, sărituri: +10

bandeknightBandajele cavalerului

rezistenţă: +10, viteză: +10, dresaj: +10, galop: +10, trap: +10, sărituri: +10

selleknightŞaua cavalerului

rezistenţă: +10, viteză: +10, dresaj: +10, galop: +10, trap: +10, sărituri: +10

brideknightCăpăstrul cavalerului

rezistenţă: +10, viteză: +10, dresaj: +10, galop: +10, trap: +10, sărituri: +10

heracleshorseshoesdressagePotcoava lui Heracle Dresaj

dresaj: +17, galop: +5, trap: +8


Centru de echitaţie

Până la:
4 decembrie 2026
Boxă:
boxa 3*** jgheab de apă duş in
Beneficii:
nutreţ ovăz morcov Şa western 3*** căpăstru western 3*** valtrap western 1* capişon 1* bandaje 1*

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationwesternAcest cal este specializat în călărie tip western

Reproducere

Informaţii

KisameNo2 este un cal al echipei, aşadar, nu se poate reproduce.
KisameNo2 este castrat şi deci nu se poate reproduce.
reproductionMonte: 0
arbreArbore genealogic
chevalUrmaşi