Sheilutza

Vechime : 384 zile
Clasament general : 199.
Rezervă : 245.471 equus
Istoric proprietari

Corb

compagnonraven
19:30
Energie
17%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 13789.15

Rezistenţă
1894.4705
3788.94
Viteză
1189.58
2379.16
Dresaj
1621.254
3242.51
Galop
780.3415
1560.68
Trap
789.855
1579.71
Sărituri
619.075
1238.15
Rasă: Argentinean CriolloVârstă: 9 ani 10 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 149 cm
Sex: masculGreutate: 429 kg
Robă: Murg închis Născut pe: 13/09/2025
Produs de: Sheilutza Câştiguri: 1.582 Equus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Curse de viteză printre butoaie 0001
Separare a vitelor 0001
Obstacole 0011
Dresaj western 0001
Divertisment western 0000
Potenţial genetic Total: 14163.97
Rezistenţă3733.95  Galop1586.13
Viteză2561.17  Trap1708.76
Dresaj3174.86  Sărituri 1399.10
BLUP:
35.21
-100 0+100

Origine

Armăsar: papillons Spot
Iapă: 20 Lemon
Argentinean Criollo
78.1%
Shagya Arabian
12.5%
Gypsy Vanner
6.3%
Shetland
3.1%

Excelenţă

Rezistenţă
3733.95
3733.95
3733.95
3733.95
Viteză
2561.17
2561.17
2561.17
Dresaj
3174.86
3174.86
3174.86
3174.86
Galop
1586.13
1586.13
Trap
1708.76
1708.76
1708.76
Sărituri
1399.1
1399.1
Acest cal are 1359 stele de excelenţă.

pommeorMărul de Aur

rezistenţă: +11, viteză: +11, dresaj: +11, galop: +11, trap: +11, sărituri: +11

curepiedPerie pentru copite

dresaj: +8

sellewestern3xŞa western 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

bridewestern3xCăpăstru western 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

falabellaFalabella

rezistenţă: +8, dresaj: +7, trap: +9

tapiswestern2xrougeValtrap western 2**

rezistenţă: +2, viteză: +2, dresaj: +2, galop: +2, trap: +2, sărituri: +2

bonnet2xrougebleuCapişon 2**

rezistenţă: +2, viteză: +2, dresaj: +2, galop: +2, trap: +2, sărituri: +2

bande2xrougeBandaje 2**

rezistenţă: +2, viteză: +2, dresaj: +2, galop: +2, trap: +2, sărituri: +2

bonuscouleurCuloare

rezistenţă: +2, viteză: +2, dresaj: +2, galop: +2, trap: +2, sărituri: +2

compagnonravenCorb

trap: +14


Centru de echitaţie

Luks nu este încă înregistrat la un centru de echitaţie.

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationwesternAcest cal este specializat în călărie tip western

Reproducere

Informaţii