marria08

Vechime : 4867 zile
Clasament general : 77.
Rezervă : 14.427.150 equus
Istoric proprietari
normal
18:00
Energie
22%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 17086.23

Rezistenţă
2160.003
4320.01
Viteză
1601.6795
3203.36
Dresaj
2007.364
4014.73
Galop
934.7925
1869.59
Trap
1039.2625
2078.53
Sărituri
800.015
1600.03
Rasă: Argentinean CriolloVârstă: 12 ani 4 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 149 cm
Sex: femelăGreutate: 486 kg
Robă: Murg deschis Născută pe: 05/09/2025
Produs de: Kosmyn Câştiguri: 1.132 Equus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Cursă de galop 0001
Cursă de trap 0000
Cross-country 0100
Sărituri 0001
Dresaj 0000
Potenţial genetic Total: 16983.14
Rezistenţă4476.97  Galop1845.78
Viteză3182.06  Trap2105.67
Dresaj3814.59  Sărituri 1558.06
BLUP:
42.13
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
4476.98
4476.98
4476.98
4476.98
Viteză
3182.06
3182.06
3182.06
3182.06
Dresaj
3814.59
3814.59
3814.59
3814.59
Galop
1845.78
1845.78
1845.78
Trap
2105.67
2105.67
2105.67
Sărituri
1558.06
1558.06
Această iapă are 1641 stele de excelenţă.

selleclassique3xŞa clasică 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

brideclassique3xCăpăstru clasic 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

peignePieptene

rezistenţă: +4, viteză: +4

curepiedPerie pentru copite

dresaj: +8

longeHăț

dresaj: +12, galop: +10, trap: +10

bande1xBandaje 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

tapisclassique2xvertbleuValtrap clasic 2**

rezistenţă: +2, viteză: +2, dresaj: +2, galop: +2, trap: +2, sărituri: +2

bonnet2xrougebleuCapişon 2**

rezistenţă: +2, viteză: +2, dresaj: +2, galop: +2, trap: +2, sărituri: +2

greektrailridingdiaryJurnal de drumeţie grec

rezistenţă: +11, viteză: +11, dresaj: +11, galop: +11, trap: +11, sărituri: +11


Centru de echitaţie

F22 16983.14 nu este încă înregistrată la un centru de echitaţie.

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationclassiqueAceastă iapă este specializată în Călărie Englezească

Reproducere

Informaţii