ILMAESTRO

Vechime : 3287 zile
Clasament general : 10.
Rezervă : 25.998.387 equus
Istoric proprietari
Mânz Gypsy Vanner Negru
09:00
Energie
100%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 116.84

Rezistenţă
15.4295
30.86
Viteză
5.1525
10.30
Dresaj
12.527
25.05
Galop
9.6065
19.21
Trap
4.5045
9.01
Sărituri
11.1975
22.39
Rasă: Gypsy Vanner Vârstă: 1 an 2 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 146 cm
Sex: masculGreutate: 257 kg
Robă: Negru Născut pe: 18/08/2025
Produs de: Crazy Angel

Echipament

Momentan nu există obiecte!

Obiecte

Momentan nu există obiecte!
Potenţial genetic Total: 8791.81
Rezistenţă2322.13  Galop1445.75
Viteză775.44  Trap677.95
Dresaj1885.31  Sărituri 1685.23
BLUP:
-96.81
-100 0+100

Origine

Armăsar: Cal dispărut
Iapă: Cal dispărut
Gypsy Vanner
100.0%

Excelenţă

Rezistenţă
2322.13
2322.13
2322.13
Viteză
775.441
775.441
Dresaj
1885.31
1885.31
1885.31
Galop
1445.75
1445.75
Trap
677.95
677.95
Sărituri
1685.23
1685.23
1685.23
Acest cal are 822 stele de excelenţă.

centre Bonusuri centru de echitaţie

rezistenţă: +11, viteză: +11, dresaj: +11, galop: +11, trap: +11, sărituri: +11

cravacheBici

dresaj: +4, galop: +9, trap: +9, sărituri: +9


Centru de echitaţie

Până la:
9 noiembrie 2026
Boxă:
boxa 3*** jgheab de apă duş in

Antrenament

pictoalertCroesus Junior se va putea antrena la 2 ani.
El are numai 1 an 2 luni ani acum!

Reproducere

pictoalertCroesus Junior va putea oferi monte la 2 ani 6 luni.
El are numai 1 an 2 luni ani acum!

Informaţii