Kosmyn

Vechime : 724 zile
Clasament general : 87.
Rezervă : 4.637.766 equus
Istoric proprietari
Cal de călărit Argentinean Criollo Sur
06:00
Energie
94%
Sănătate
100%
Moral
98%

Abilităţi

Total: 22275.24

Rezistenţă
3013.727
6027.45
Viteză
2081.888
4163.78
Dresaj
2506.6825
5013.36
Galop
1208.8795
2417.76
Trap
1380.775
2761.55
Sărituri
945.668
1891.34
Rasă: Argentinean CriolloVârstă: 48 ani 8 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 149 cm
Sex: femelăGreutate: 460 kg
Robă: Sur Născută pe: 05/08/2025
Produs de: Kosmyn Câştiguri: 158.858 Equus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Curse de viteză printre butoaie 0231426
Separare a vitelor 0192142
Obstacole 091027
Dresaj western 0113832
Divertisment western 0164420
Potenţial genetic Total: 16999.87
Rezistenţă4480.79  Galop1847.01
Viteză3186.39  Trap2110.73
Dresaj3817.32  Sărituri 1557.63
BLUP:
100.00
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
4480.79
4480.79
4480.79
4480.79
Viteză
3186.39
3186.39
3186.39
3186.39
Dresaj
3817.32
3817.32
3817.32
3817.32
Galop
1847.01
1847.01
1847.01
Trap
2110.73
2110.73
2110.73
Sărituri
1557.63
1557.63
Această iapă are 1643 stele de excelenţă.

centre Bonusuri centru de echitaţie

rezistenţă: +16, viteză: +16, dresaj: +16, galop: +16, trap: +16, sărituri: +16

cravacheBici

dresaj: +4, galop: +9, trap: +9, sărituri: +9

peignePieptene

rezistenţă: +4, viteză: +4

curepiedPerie pentru copite

dresaj: +8

potgraisseCadă cu vaselină

rezistenţă: +8, viteză: +8

sellewestern3xŞa western 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

bridewestern3xCăpăstru western 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

clochesCizme cu clopoţei

viteză: +6, dresaj: +6, sărituri: +6

eperonsPinteni

rezistenţă: +9, viteză: +9, dresaj: +9, galop: +9, trap: +9, sărituri: +9

longeHăț

dresaj: +12, galop: +10, trap: +10

cramponsŢinte

rezistenţă: +12

tapis3xtriomphalValtrap 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

bonnet3xtriomphalCapişon 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

bande3xtriomphalBandaje 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

packtriomphalPachet Victory

rezistenţă: +8, viteză: +8, dresaj: +8, galop: +8, trap: +8, sărituri: +8


Centru de echitaţie

Nume:
Până la:
24 ianuarie 2027
Boxă:
boxa 3*** jgheab de apă duş in
Beneficii:
nutreţ ovăz morcov terci Şa clasică 3*** căpăstru clasic 3*** valtrap clasic 1* capişon 1* bandaje 1*

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationwesternAceastă iapă este specializată în călărie tip western

Reproducere

Informaţii