sisia

Vechime : 1895 zile
Clasament general : 40.
Rezervă : 253.564 equus
Istoric proprietari
Cal de călărit Argentinean Criollo Murg tărcat
08:00
Energie
94%
Sănătate
100%
Moral
99%

Abilităţi

Total: 8653.61

Rezistenţă
1279.955
2559.91
Viteză
919.0125
1838.03
Dresaj
1062.221
2124.44
Galop
371.4645
742.93
Trap
611.442
1222.88
Sărituri
82.7085
165.42
Rasă: Argentinean CriolloVârstă: 8 ani 2 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 148 cm
Sex: masculGreutate: 435 kg
Robă: Murg tărcat Născut pe: 03/08/2025
Produs de: Andreearox01

Echipament

Momentan nu există obiecte!

Obiecte

Momentan nu există obiecte!

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Cursă de galop 0000
Cursă de trap 0000
Cross-country 0000
Sărituri 0000
Dresaj 0000
Potenţial genetic Total: 12866.76
Rezistenţă3405.59  Galop1396.43
Viteză2404.63  Trap1596.34
Dresaj2885.16  Sărituri 1178.60
BLUP:
8.11
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
3405.59
3405.59
3405.59
3405.59
Viteză
2404.63
2404.63
2404.63
Dresaj
2885.16
2885.16
2885.16
Galop
1396.43
1396.43
Trap
1596.34
1596.34
1596.34
Sărituri
1178.61
1178.61
Acest cal are 1229 stele de excelenţă.

centre Bonusuri centru de echitaţie

rezistenţă: +8, viteză: +8, dresaj: +8, galop: +8, trap: +8, sărituri: +8


Centru de echitaţie

Până la:
12 decembrie 2026
Boxă:
boxa 1* paie
Beneficii:
nutreţ ovăz morcov căpăstru clasic 1*

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Reproducere

Informaţii