andre227

Vechime : 2573 zile
Clasament general : 23.
Rezervă : 1.021.935 equus
Istoric proprietari
Mânz Welsh Murg închis
08:00
Energie
94%
Sănătate
100%
Moral
94%

Abilităţi

Total: 2590.41

Rezistenţă
218.9435
437.89
Viteză
270.3375
540.67
Dresaj
244.609
489.22
Galop
342.5065
685.01
Trap
70.68
141.36
Sărituri
148.1285
296.26
Rasă: WelshVârstă: 6 luni
Specie: PoneiÎnălţime: 105 cm
Sex: masculGreutate: 137 kg
Robă: Murg închis Născut pe: 01/08/2025
Produs de: andre227

Echipament

Momentan nu există obiecte!

Obiecte

Momentan nu există obiecte!
Potenţial genetic Total: 19008.89
Rezistenţă3213.29  Galop5026.75
Viteză3967.57  Trap1037.33
Dresaj3589.97  Sărituri 2173.98
BLUP:
-99.11
-100 0+100

Origine

Armăsar: Croesus Junior
Iapă: Welsh 33
Welsh
100.0%

Excelenţă

Rezistenţă
3213.29
3213.29
3213.29
3213.29
Viteză
3967.57
3967.57
3967.57
3967.57
Dresaj
3589.97
3589.97
3589.97
3589.97
Galop
5026.75
5026.75
5026.75
5026.75
5026.75
Trap
1037.33
1037.33
Sărituri
2173.98
2173.98
2173.98
Acest cal are 1843 stele de excelenţă.

Acest cal nu are bonusuri.


Centru de echitaţie

Croesus Junior nu este încă înregistrat la un centru de echitaţie.

Antrenament

pictoalertCroesus Junior se va putea antrena la 2 ani.
El are numai 6 luni ani acum!

Reproducere

pictoalertCroesus Junior va putea oferi monte la 2 ani 6 luni.
El are numai 6 luni ani acum!

Informaţii