andre227

Vechime : 2573 zile
Clasament general : 23.
Rezervă : 1.021.935 equus
Istoric proprietari
Mânz Welsh Isabel
08:00
Energie
94%
Sănătate
100%
Moral
94%

Abilităţi

Total: 2587.02

Rezistenţă
218.598
437.20
Viteză
270.0275
540.05
Dresaj
244.2525
488.50
Galop
342.092
684.18
Trap
70.5835
141.17
Sărituri
147.958
295.92
Rasă: WelshVârstă: 6 luni
Specie: PoneiÎnălţime: 105 cm
Sex: masculGreutate: 137 kg
Robă: Isabel Născut pe: 01/08/2025
Produs de: andre227

Echipament

Momentan nu există obiecte!

Obiecte

Momentan nu există obiecte!
Potenţial genetic Total: 19027.40
Rezistenţă3215.55  Galop5032.13
Viteză3972.07  Trap1038.28
Dresaj3592.93  Sărituri 2176.44
BLUP:
-99.11
-100 0+100

Origine

Armăsar: Croesus Junior
Iapă: Welsh 31
Welsh
100.0%

Excelenţă

Rezistenţă
3215.55
3215.55
3215.55
3215.55
Viteză
3972.07
3972.07
3972.07
3972.07
Dresaj
3592.93
3592.93
3592.93
3592.93
Galop
5032.13
5032.13
5032.13
5032.13
5032.13
Trap
1038.28
1038.28
Sărituri
2176.44
2176.44
2176.44
Acest cal are 1846 stele de excelenţă.

Acest cal nu are bonusuri.


Centru de echitaţie

Croesus Junior nu este încă înregistrat la un centru de echitaţie.

Antrenament

pictoalertCroesus Junior se va putea antrena la 2 ani.
El are numai 6 luni ani acum!

Reproducere

pictoalertCroesus Junior va putea oferi monte la 2 ani 6 luni.
El are numai 6 luni ani acum!

Informaţii