andre227

Vechime : 2573 zile
Clasament general : 23.
Rezervă : 1.021.935 equus
Istoric proprietari
Mânz Welsh Murg deschis
08:00
Energie
94%
Sănătate
100%
Moral
94%

Abilităţi

Total: 2583.82

Rezistenţă
218.428
436.86
Viteză
269.662
539.32
Dresaj
244.0055
488.01
Galop
341.5845
683.17
Trap
70.487
140.97
Sărituri
147.7445
295.49
Rasă: WelshVârstă: 6 luni
Specie: PoneiÎnălţime: 100 cm
Sex: masculGreutate: 129 kg
Robă: Murg deschis Născut pe: 01/08/2025
Produs de: andre227

Echipament

Momentan nu există obiecte!

Obiecte

Momentan nu există obiecte!
Potenţial genetic Total: 18482.51
Rezistenţă3124.90  Galop4886.82
Viteză3857.87  Trap1008.41
Dresaj3490.83  Sărituri 2113.67
BLUP:
-99.11
-100 0+100

Origine

Armăsar: Croesus Junior
Iapă: Welsh 29
Welsh
100.0%

Excelenţă

Rezistenţă
3124.9
3124.9
3124.9
3124.9
Viteză
3857.87
3857.87
3857.87
3857.87
Dresaj
3490.83
3490.83
3490.83
3490.83
Galop
4886.82
4886.82
4886.82
4886.82
4886.82
Trap
1008.41
1008.41
Sărituri
2113.68
2113.68
2113.68
Acest cal are 1791 stele de excelenţă.

Acest cal nu are bonusuri.


Centru de echitaţie

Croesus Junior nu este încă înregistrat la un centru de echitaţie.

Antrenament

pictoalertCroesus Junior se va putea antrena la 2 ani.
El are numai 6 luni ani acum!

Reproducere

pictoalertCroesus Junior va putea oferi monte la 2 ani 6 luni.
El are numai 6 luni ani acum!

Informaţii