GeorgeGeorge

Vechime : 3062 zile
Clasament general : 89.
Rezervă : 16.652.464 equus
Istoric proprietari
Cal de călărit Verde
15:15
Energie
26%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 10136.94

Rezistenţă
1073.4895
2146.98
Viteză
774.97
1549.94
Dresaj
1323.6775
2647.36
Galop
538.676
1077.35
Trap
682.384
1364.77
Sărituri
675.273
1350.55
Rasă: Argentinean CriolloVârstă: 15 ani 6 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 150 cm
Sex: femelăGreutate: 418 kg
Robă: Roib Născută pe: 08/08/2025
Produs de: GeorgeGeorge

Echipament

Momentan nu există obiecte!

Obiecte

roba lui iris

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Cursă de galop 0000
Cursă de trap 0000
Cross-country 0000
Sărituri 0000
Dresaj 0000
Potenţial genetic Total: 11091.37
Rezistenţă2569.94  Galop1073.23
Viteză1867.89  Trap1655.17
Dresaj2589.56  Sărituri 1335.57
BLUP:
33.71
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
2569.95
2569.95
2569.95
Viteză
1867.89
1867.89
1867.89
Dresaj
2589.56
2589.56
2589.56
Galop
1073.23
1073.23
Trap
1655.17
1655.17
1655.17
Sărituri
1335.57
1335.57
Această iapă are 1051 stele de excelenţă.

centre Bonusuri centru de echitaţie

rezistenţă: +13, viteză: +13, dresaj: +13, galop: +13, trap: +13, sărituri: +13

peignePieptene

rezistenţă: +4, viteză: +4

curepiedPerie pentru copite

dresaj: +8

iriscoatgreenRoba lui Iris

rezistenţă: +5, viteză: +5, dresaj: +5, galop: +5, trap: +5, sărituri: +5


Centru de echitaţie

Nume:
Până la:
1 noiembrie 2026
Boxă:
boxa 2** jgheab de apă duş in
Beneficii:
nutreţ ovăz morcov terci Şa western 3*** căpăstru western 3*** valtrap western 1* capişon 1* bandaje 1*

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationclassiqueAceastă iapă este specializată în Călărie Englezească

Reproducere

Informaţii