GeorgeGeorge

Vechime : 3062 zile
Clasament general : 89.
Rezervă : 16.652.464 equus
Istoric proprietari
Cal de călărit Gypsy Vanner Murg deschis bălțat

m

15:15
Energie
26%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 11632.39

Rezistenţă
1385.6275
2771.26
Viteză
459.936
919.87
Dresaj
1349.968
2699.94
Galop
1027.7075
2055.41
Trap
396.142
792.28
Sărituri
1196.8145
2393.63
Rasă: Gypsy Vanner Vârstă: 15 ani 6 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 157 cm
Sex: masculGreutate: 432 kg
Robă: Murg deschis bălțat Născut pe: 04/08/2025
Produs de: GeorgeGeorge

Echipament

Momentan nu există obiecte!

Obiecte

norocul lui croesus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Cursă de galop 0000
Cursă de trap 0000
Cross-country 0000
Sărituri 0000
Dresaj 0000
Potenţial genetic Total: 13063.65
Rezistenţă3452.84  Galop2147.82
Viteză1150.81  Trap1004.04
Dresaj2805.33  Sărituri 2502.81
BLUP:
39.20
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
3452.84
3452.84
3452.84
3452.84
Viteză
1150.81
1150.81
Dresaj
2805.33
2805.33
2805.33
Galop
2147.82
2147.82
2147.82
Trap
1004.04
1004.04
Sărituri
2502.81
2502.81
2502.81
Acest cal are 1250 stele de excelenţă.

centre Bonusuri centru de echitaţie

rezistenţă: +13, viteză: +13, dresaj: +13, galop: +13, trap: +13, sărituri: +13

peignePieptene

rezistenţă: +4, viteză: +4

curepiedPerie pentru copite

dresaj: +8

potgraisseCadă cu vaselină

rezistenţă: +8, viteză: +8


Centru de echitaţie

Nume:
Până la:
23 noiembrie 2026
Boxă:
boxa 2** jgheab de apă duş in
Beneficii:
nutreţ ovăz morcov terci Şa western 3*** căpăstru western 3*** valtrap western 1* capişon 1* bandaje 1*

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Reproducere

Informaţii