Bia Elena

Vechime : 484 zile
Clasament general : 266.
Rezervă : 5.253.058 equus
Istoric proprietari
Cal de călărit Gypsy Vanner Șarg
16:00
Energie
48%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 3538.70

Rezistenţă
317.7315
635.46
Viteză
172.198
344.40
Dresaj
541.181
1082.36
Galop
297.08
594.16
Trap
95.5615
191.12
Sărituri
345.5975
691.20
Rasă: Gypsy Vanner Vârstă: 2 ani 4 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 159 cm
Sex: masculGreutate: 397 kg
Robă: Șarg Născut pe: 03/08/2025
Produs de: Bia Elena

Echipament

Momentan nu există obiecte!

Obiecte

Momentan nu există obiecte!
Potenţial genetic Total: 13857.12
Rezistenţă3659.71  Galop2278.62
Viteză1221.02  Trap1065.08
Dresaj2976.28  Sărituri 2656.41
BLUP:
-85.65
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
3659.71
3659.71
3659.71
3659.71
Viteză
1221.02
1221.02
Dresaj
2976.28
2976.28
2976.28
Galop
2278.62
2278.62
2278.62
Trap
1065.08
1065.08
Sărituri
2656.41
2656.41
2656.41
Acest cal are 1328 stele de excelenţă.

centre Bonusuri centru de echitaţie

rezistenţă: +10, viteză: +10, dresaj: +10, galop: +10, trap: +10, sărituri: +10

potgraisseCadă cu vaselină

rezistenţă: +8, viteză: +8


Centru de echitaţie

Până la:
5 noiembrie 2026
Boxă:
boxa 1* jgheab de apă in
Beneficii:
nutreţ ovăz morcov terci Şa clasică 1* căpăstru clasic 1*

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Reproducere

pictoalert*Zian*13857 va putea oferi monte la 2 ani 6 luni.
El are numai 2 ani 4 luni ani acum!

Informaţii