Sheilutza

Vechime : 384 zile
Clasament general : 199.
Rezervă : 245.471 equus
Istoric proprietari
23:45
Energie
12%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 7173.53

Rezistenţă
763.865
1527.73
Viteză
517.562
1035.12
Dresaj
905.362
1810.72
Galop
449.09
898.18
Trap
417.8875
835.77
Sărituri
532.996
1065.99
Rasă: Gypsy Vanner Vârstă: 12 ani 2 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 149 cm
Sex: femelăGreutate: 432 kg
Robă: Roib bălţat Născută pe: 11/07/2025
Produs de: Sheilutza Câştiguri: 612 Equus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Cursă de galop 0010
Cursă de trap 0010
Cross-country 0004
Sărituri 0101
Dresaj 0002
Potenţial genetic Total: 8235.55
Rezistenţă1990.77  Galop1004.02
Viteză1181.73  Trap999.49
Dresaj1867.36  Sărituri 1192.18
BLUP:
46.13
-100 0+100

Origine

Armăsar: community Benji
Iapă: Isla
Shetland
25.0%
Argentinean Criollo
25.0%
Nokota
25.0%
Gypsy Vanner
25.0%

Excelenţă

Rezistenţă
1990.77
1990.77
1990.77
Viteză
1181.73
1181.73
Dresaj
1867.36
1867.36
1867.36
Galop
1004.02
1004.02
Trap
999.49
999.49
Sărituri
1192.18
1192.18
Această iapă are 767 stele de excelenţă.

pommeorMărul de Aur

rezistenţă: +11, viteză: +11, dresaj: +11, galop: +11, trap: +11, sărituri: +11

selleclassique3xŞa clasică 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

brideclassique3xCăpăstru clasic 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

peignePieptene

rezistenţă: +4, viteză: +4

curepiedPerie pentru copite

dresaj: +8

bonnet1xCapişon 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

bande1xBandaje 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

tapisclassique2xbleuValtrap clasic 2**

rezistenţă: +2, viteză: +2, dresaj: +2, galop: +2, trap: +2, sărituri: +2


Centru de echitaţie

Simpa nu este încă înregistrată la un centru de echitaţie.

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationclassiqueAceastă iapă este specializată în Călărie Englezească

Reproducere

Informaţii