tanti

Vechime : 1078 zile
Clasament general : 361.
Rezervă : 25.751.273 equus
Istoric proprietari

Peşte chirurg

compagnonsurgeonfish
08:00
Energie
94%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 17160.73

Rezistenţă
2547.2585
5094.52
Viteză
1809.5695
3619.14
Dresaj
2319.536
4639.07
Galop
794.5525
1589.11
Trap
595.704
1191.41
Sărituri
513.746
1027.49
Rasă: Argentinean CriolloVârstă: 6 ani 4 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 150 cm
Sex: femelăGreutate: 415 kg
Robă: Șarg Născută pe: 04/07/2025
Produs de: tanti Câştiguri: 767 Equus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Cursă de galop 0012
Cursă de trap 0021
Cross-country 0000
Sărituri 0200
Dresaj 0000
Potenţial genetic Total: 15858.28
Rezistenţă4184.01  Galop1725.73
Viteză2970.81  Trap1964.62
Dresaj3559.43  Sărituri 1453.68
BLUP:
15.72
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
4184.01
4184.01
4184.01
4184.01
Viteză
2970.81
2970.81
2970.81
Dresaj
3559.43
3559.43
3559.43
3559.43
Galop
1725.73
1725.73
1725.73
Trap
1964.62
1964.62
1964.62
Sărituri
1453.68
1453.68
Această iapă are 1529 stele de excelenţă.

centre Bonusuri centru de echitaţie

rezistenţă: +10, viteză: +10, dresaj: +10, galop: +10, trap: +10, sărituri: +10

cravacheBici

dresaj: +4, galop: +9, trap: +9, sărituri: +9

pommeorMărul de Aur

rezistenţă: +11, viteză: +11, dresaj: +11, galop: +11, trap: +11, sărituri: +11

selleclassique3xŞa clasică 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

peignePieptene

rezistenţă: +4, viteză: +4

curepiedPerie pentru copite

dresaj: +8

potgraisseCadă cu vaselină

rezistenţă: +8, viteză: +8

clochesCizme cu clopoţei

viteză: +6, dresaj: +6, sărituri: +6

eperonsPinteni

rezistenţă: +9, viteză: +9, dresaj: +9, galop: +9, trap: +9, sărituri: +9

longeHăț

dresaj: +12, galop: +10, trap: +10

cramponsŢinte

rezistenţă: +12

tapisclassique2xbleuValtrap clasic 2**

rezistenţă: +2, viteză: +2, dresaj: +2, galop: +2, trap: +2, sărituri: +2

bonnet2xbleublancCapişon 2**

rezistenţă: +2, viteză: +2, dresaj: +2, galop: +2, trap: +2, sărituri: +2

bande2xbleuBandaje 2**

rezistenţă: +2, viteză: +2, dresaj: +2, galop: +2, trap: +2, sărituri: +2

bonuscouleurCuloare

rezistenţă: +2, viteză: +2, dresaj: +2, galop: +2, trap: +2, sărituri: +2

brideknightCăpăstrul cavalerului

rezistenţă: +10, viteză: +10, dresaj: +10, galop: +10, trap: +10, sărituri: +10


Centru de echitaţie

Până la:
23 decembrie 2026
Boxă:
boxa 1* jgheab de apă duş in
Beneficii:
nutreţ ovăz morcov

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationclassiqueAceastă iapă este specializată în Călărie Englezească

Reproducere

Informaţii

Următoarea montă: 6 ani 6 luni
reproductionMonte: 2
arbreArbore genealogic
chevalUrmaşi