Hop3towin

Vechime : 2016 zile
Clasament general : 45.
Rezervă : 1.146.020 equus
Istoric proprietari

Fluture

compagnonpapillon
20:30
Energie
27%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 13416.59

Rezistenţă
1891.047
3782.09
Viteză
1331.3505
2662.70
Dresaj
1614.5605
3229.12
Galop
703.5135
1407.03
Trap
770.35
1540.70
Sărituri
397.4735
794.95
Rasă: Argentinean CriolloVârstă: 8 ani
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 149 cm
Sex: femelăGreutate: 475 kg
Robă: Roib Născută pe: 22/05/2025
Produs de: Hop3towin

Echipament

Momentan nu există obiecte!

Obiecte

călimara lui alexandre dumas

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Cursă de galop 0000
Cursă de trap 0000
Cross-country 0000
Sărituri 0000
Dresaj 0000
Potenţial genetic Total: 16603.41
Rezistenţă4383.29  Galop1806.65
Viteză3109.00  Trap2057.17
Dresaj3725.95  Sărituri 1521.35
BLUP:
7.00
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
4383.29
4383.29
4383.29
4383.29
Viteză
3109
3109
3109
3109
Dresaj
3725.95
3725.95
3725.95
3725.95
Galop
1806.65
1806.65
1806.65
Trap
2057.17
2057.17
2057.17
Sărituri
1521.35
1521.35
Această iapă are 1603 stele de excelenţă.

peignePieptene

rezistenţă: +4, viteză: +4

curepiedPerie pentru copite

dresaj: +8

compagnonpapillonFluture

dresaj: +3

bonusanimatedanneautrichecoatRoba Ana de Austria

rezistenţă: +11, viteză: +11, dresaj: +11, galop: +11, trap: +11, sărituri: +11


Centru de echitaţie

Wolly nu este încă înregistrată la un centru de echitaţie.

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Reproducere

Informaţii