GeorgeGeorge

Vechime : 3062 zile
Clasament general : 89.
Rezervă : 16.652.464 equus
Istoric proprietari
Cal de călărit Argentinean Criollo Roib
15:15
Energie
26%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 10956.79

Rezistenţă
1397.5375
2795.07
Viteză
970.2055
1940.41
Dresaj
1316.59
2633.18
Galop
635.681
1271.36
Trap
622.8485
1245.70
Sărituri
535.534
1071.07
Rasă: Argentinean CriolloVârstă: 15 ani 6 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 150 cm
Sex: femelăGreutate: 421 kg
Robă: Roib Născută pe: 30/05/2025
Produs de: GeorgeGeorge

Echipament

Momentan nu există obiecte!

Obiecte

Momentan nu există obiecte!

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Cursă de galop 0000
Cursă de trap 0000
Cross-country 0000
Sărituri 0000
Dresaj 0000
Potenţial genetic Total: 15976.00
Rezistenţă4219.29  Galop1737.98
Viteză2989.81  Trap1979.53
Dresaj3587.08  Sărituri 1462.31
BLUP:
30.96
-100 0+100

Origine

Armăsar: 16385.45 kosmyn
Iapă: Genetica Bună M P
Argentinean Criollo
100.0%

Excelenţă

Rezistenţă
4219.29
4219.29
4219.29
4219.29
Viteză
2989.81
2989.81
2989.81
Dresaj
3587.08
3587.08
3587.08
3587.08
Galop
1737.98
1737.98
1737.98
Trap
1979.53
1979.53
1979.53
Sărituri
1462.31
1462.31
Această iapă are 1539 stele de excelenţă.

centre Bonusuri centru de echitaţie

rezistenţă: +13, viteză: +13, dresaj: +13, galop: +13, trap: +13, sărituri: +13

cravacheBici

dresaj: +4, galop: +9, trap: +9, sărituri: +9

peignePieptene

rezistenţă: +4, viteză: +4

curepiedPerie pentru copite

dresaj: +8

potgraisseCadă cu vaselină

rezistenţă: +8, viteză: +8

eperonsPinteni

rezistenţă: +9, viteză: +9, dresaj: +9, galop: +9, trap: +9, sărituri: +9


Centru de echitaţie

Nume:
Până la:
19 noiembrie 2026
Boxă:
boxa 2** jgheab de apă duş in
Beneficii:
nutreţ ovăz morcov terci Şa western 3*** căpăstru western 3*** valtrap western 1* capişon 1* bandaje 1*

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Reproducere

Informaţii