tonyano1234

Vechime : 317 zile
Clasament general : 277.
Rezervă : 3.955.000 equus
Istoric proprietari
Mânz Argentinean Criollo Negru
20:00
Energie
36%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 1353.15

Rezistenţă
176.426
352.85
Viteză
126.099
252.20
Dresaj
150.8175
301.63
Galop
74.88
149.76
Trap
84.767
169.53
Sărituri
63.586
127.17
Rasă: Argentinean CriolloVârstă: 1 an 2 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 138 cm
Sex: femelăGreutate: 242 kg
Robă: Negru Născută pe: 07/05/2025
Produs de: tonyano1234

Echipament

Momentan nu există obiecte!

Obiecte

Momentan nu există obiecte!
Potenţial genetic Total: 15421.41
Rezistenţă4069.20  Galop1678.28
Viteză2884.24  Trap1911.07
Dresaj3466.24  Sărituri 1412.38
BLUP:
-96.81
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
4069.2
4069.2
4069.2
4069.2
Viteză
2884.24
2884.24
2884.24
Dresaj
3466.24
3466.24
3466.24
3466.24
Galop
1678.28
1678.28
1678.28
Trap
1911.07
1911.07
1911.07
Sărituri
1412.38
1412.38
Această iapă are 1485 stele de excelenţă.

centre Bonusuri centru de echitaţie

rezistenţă: +14, viteză: +14, dresaj: +14, galop: +14, trap: +14, sărituri: +14


Centru de echitaţie

Nume:
Până la:
8 noiembrie 2026
Boxă:
boxa 3*** jgheab de apă duş in
Beneficii:
nutreţ ovăz morcov terci Şa western 3*** căpăstru western 3*** valtrap western 1* capişon 1* bandaje 1*

Antrenament

pictoalertFem 15.421 1.3kn se va putea antrena la 2 ani.
Ea are numai 1 an 2 luni ani acum!

Reproducere

pictoalertFem 15.421 1.3kn se va putea reproduce la 2 ani 6 luni.
Ea are numai 1 an 2 luni ani acum!

Informaţii