tonyano1234

Vechime : 319 zile
Clasament general : 277.
Rezervă : 3.955.199 equus
Istoric proprietari
Cal de călărit Argentinean Criollo Negru
16:00
Energie
31%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 5165.20

Rezistenţă
1548.0955
3096.19
Viteză
914.9355
1829.87
Dresaj
4.6
9.20
Galop
4.6
9.20
Trap
105.7675
211.53
Sărituri
4.6
9.20
Rasă: Argentinean CriolloVârstă: 4 ani 4 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 150 cm
Sex: masculGreutate: 452 kg
Robă: Negru Născut pe: 03/04/2025
Produs de: tonyano1234

Echipament

Momentan nu există obiecte!

Obiecte

Momentan nu există obiecte!

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Curse de viteză printre butoaie 0000
Separare a vitelor 0000
Obstacole 0000
Dresaj western 0000
Divertisment western 0000
Potenţial genetic Total: 16780.26
Rezistenţă4427.00  Galop1825.23
Viteză3137.41  Trap2079.28
Dresaj3773.18  Sărituri 1538.16
BLUP:
-46.03
-100 0+100

Origine

Armăsar: Roib 16.778
Iapă: Roiba16.773
Argentinean Criollo
100.0%

Excelenţă

Rezistenţă
4427
4427
4427
4427
Viteză
3137.41
3137.41
3137.41
3137.41
Dresaj
3773.18
3773.18
3773.18
3773.18
Galop
1825.23
1825.23
1825.23
Trap
2079.28
2079.28
2079.28
Sărituri
1538.16
1538.16
Acest cal are 1620 stele de excelenţă.

centre Bonusuri centru de echitaţie

rezistenţă: +14, viteză: +14, dresaj: +14, galop: +14, trap: +14, sărituri: +14


Centru de echitaţie

Nume:
Până la:
8 noiembrie 2026
Boxă:
boxa 3*** jgheab de apă duş in
Beneficii:
nutreţ ovăz morcov Şa western 3*** căpăstru western 3*** valtrap western 1*

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationwesternAcest cal este specializat în călărie tip western

Reproducere

Informaţii