ninel

Vechime : 3271 zile
Clasament general : 21.
Rezervă : 4.035.786 equus
Istoric proprietari
Cal de călărit Argentinean Criollo Murg deschis
13:00
Energie
56%
Sănătate
40%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 21216.40

Rezistenţă
3706.9055
7413.81
Viteză
2424.6605
4849.32
Dresaj
2930.7635
5861.53
Galop
563.841
1127.68
Trap
611.3335
1222.67
Sărituri
370.6975
741.39
Rasă: Argentinean CriolloVârstă: 29 ani 2 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 148 cm
Sex: femelăGreutate: 419 kg
Robă: Murg deschis Născută pe: 24/03/2025
Produs de: belamy Câştiguri: 844 Equus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Cursă de galop 01900
Cursă de trap 0000
Cross-country 0000
Sărituri 0000
Dresaj 0000
droite
Potenţial genetic Total: 20007.09
Rezistenţă5294.43  Galop2176.25
Viteză3738.75  Trap2479.53
Dresaj4487.99  Sărituri 1830.14
BLUP:
100.00
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
5294.43
5294.43
5294.43
5294.43
5294.43
Viteză
3738.75
3738.75
3738.75
3738.75
Dresaj
4487.99
4487.99
4487.99
4487.99
Galop
2176.25
2176.25
2176.25
Trap
2479.53
2479.53
2479.53
Sărituri
1830.14
1830.14
1830.14
Această iapă are 1943 stele de excelenţă.

cravacheBici

dresaj: +4, galop: +9, trap: +9, sărituri: +9

selleclassique3xŞa clasică 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

brideclassique3xCăpăstru clasic 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

peignePieptene

rezistenţă: +4, viteză: +4

curepiedPerie pentru copite

dresaj: +8

potgraisseCadă cu vaselină

rezistenţă: +8, viteză: +8

tapisclassique1xValtrap clasic 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

bonnet1xCapişon 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

bande1xBandaje 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1


Centru de echitaţie

f207.09/94.43 nu este încă înregistrată la un centru de echitaţie.

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationclassiqueAceastă iapă este specializată în Călărie Englezească

Reproducere

Informaţii

f207.09/94.43 este un cal al echipei, aşadar, nu se poate reproduce.
Următoarea montă: 30 ani
reproductionMonte: 12
arbreArbore genealogic
chevalUrmaşi