tania1997

Vechime : 680 zile
Clasament general : 310.
Rezervă : 3.268.373 equus
Istoric proprietari

Zână

compagnonfee
24:00
Energie
24%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 22501.01

Rezistenţă
2835.5085
5671.02
Viteză
1946.6625
3893.32
Dresaj
2862.7905
5725.58
Galop
1224.141
2448.28
Trap
1245.891
2491.78
Sărituri
1135.5125
2271.03
Rasă: Argentinean CriolloVârstă: 6 ani
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 148 cm
Sex: cal castratGreutate: 412 kg
Robă: Murg deschis Născut pe: 23/02/2025
Produs de: YuliAna Câştiguri: 557 Equus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Cursă de galop 0010
Cursă de trap 0200
Cross-country 0610
Sărituri 0020
Dresaj 0100
Potenţial genetic Total: 19458.04
Rezistenţă5143.10  Galop2115.94
Viteză3639.82  Trap2411.51
Dresaj4368.82  Sărituri 1778.85
BLUP:
4.69
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
5143.1
5143.1
5143.1
5143.1
5143.1
Viteză
3639.82
3639.82
3639.82
3639.82
Dresaj
4368.82
4368.82
4368.82
4368.82
Galop
2115.94
2115.94
2115.94
Trap
2411.51
2411.51
2411.51
Sărituri
1778.85
1778.85
1778.85
Acest cal are 1888 stele de excelenţă.

cravacheBici

dresaj: +4, galop: +9, trap: +9, sărituri: +9

pommeorMărul de Aur

rezistenţă: +11, viteză: +11, dresaj: +11, galop: +11, trap: +11, sărituri: +11

peignePieptene

rezistenţă: +4, viteză: +4

curepiedPerie pentru copite

dresaj: +8

potgraisseCadă cu vaselină

rezistenţă: +8, viteză: +8

maleCal castrat

rezistenţă: +8, viteză: +8, dresaj: +4

clochesCizme cu clopoţei

viteză: +6, dresaj: +6, sărituri: +6

eperonsPinteni

rezistenţă: +9, viteză: +9, dresaj: +9, galop: +9, trap: +9, sărituri: +9

longeHăț

dresaj: +12, galop: +10, trap: +10

cramponsŢinte

dresaj: +12

tapissamuraidragonValtrap Samurai Dragon

rezistenţă: +10, viteză: +10, dresaj: +10, galop: +10, trap: +10, sărituri: +10

bonnetsamuraidragonCapişon Samurai Dragon

rezistenţă: +10, viteză: +10, dresaj: +10, galop: +10, trap: +10, sărituri: +10

bandesamuraidragonBandaje Samurai Dragon

rezistenţă: +10, viteză: +10, dresaj: +10, galop: +10, trap: +10, sărituri: +10

sellesamuraidragonŞa Samurai Dragon

rezistenţă: +10, viteză: +10, dresaj: +10, galop: +10, trap: +10, sărituri: +10

bridesamuraidragonCăpăstru Samurai Dragon

rezistenţă: +10, viteză: +10, dresaj: +10, galop: +10, trap: +10, sărituri: +10

compagnonfeeZână

sărituri: +15


Centru de echitaţie

m 19458.04Ll nu este încă înregistrat la un centru de echitaţie.

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationclassiqueAcest cal este specializat în Călărie Englezească

Reproducere

Informaţii

m 19458.04Ll este un cal al echipei, aşadar, nu se poate reproduce.
m 19458.04Ll este castrat şi deci nu se poate reproduce.
reproductionMonte: 0
arbreArbore genealogic
chevalUrmaşi