Queen Xena

Vechime : 2349 zile
Clasament general : 160.
Rezervă : 2.225.158 equus
Istoric proprietari

Fluture

compagnonpapillon
12:00
Energie
1%
Sănătate
10%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 25874.77

Rezistenţă
1706.461
3412.92
Viteză
1449.1345
2898.27
Dresaj
3674.067
7348.13
Galop
530.353
1060.71
Trap
2915.95
5831.90
Sărituri
2661.42
5322.84
Rasă: NokotaVârstă: 67 ani
Specie: Pegas de călăritÎnălţime: 149 cm
Sex: cal castratGreutate: 286 kg
Robă: Roib pag Născut pe: 27/11/2024
Produs de: pastrav Câştiguri: 324.226 Equus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Cursă de galop 0301
Cursă de trap 062217
Cross-country 030238
Sărituri 013924
Dresaj 0342842
droite
Potenţial genetic Total: 19682.84
Rezistenţă2608.60  Galop1182.66
Viteză2214.08  Trap4409.85
Dresaj5194.95  Sărituri 4072.70
BLUP:
100.00
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
2608.6
2608.6
2608.6
Viteză
2214.08
2214.08
2214.08
Dresaj
5194.95
5194.95
5194.95
5194.95
5194.95
Galop
1182.66
1182.66
Trap
4409.85
4409.85
4409.85
4409.85
Sărituri
4072.7
4072.7
4072.7
4072.7
Acest cal are 1911 stele de excelenţă.

cravacheBici

dresaj: +4, galop: +9, trap: +9, sărituri: +9

sangmedusePegas

rezistenţă: +3, viteză: +4, dresaj: +4

pommeorMărul de Aur

rezistenţă: +11, viteză: +11, dresaj: +11, galop: +11, trap: +11, sărituri: +11

peignePieptene

rezistenţă: +4, viteză: +4

curepiedPerie pentru copite

dresaj: +8

potgraisseCadă cu vaselină

rezistenţă: +8, viteză: +8

maleCal castrat

rezistenţă: +8, viteză: +8, dresaj: +4

clochesCizme cu clopoţei

viteză: +6, dresaj: +6, sărituri: +6

eperonsPinteni

rezistenţă: +9, viteză: +9, dresaj: +9, galop: +9, trap: +9, sărituri: +9

longeHăț

dresaj: +12, galop: +10, trap: +10

brideclassiqueposeidonCăpăstrul lui Poseidon

rezistenţă: +6, viteză: +6, dresaj: +6, galop: +6, trap: +6, sărituri: +6

selleclassiqueposeidonŞaua lui Poseidon

rezistenţă: +6, viteză: +6, dresaj: +6, galop: +6, trap: +6, sărituri: +6

compagnonpapillonFluture

dresaj: +3

cramponsŢinte

dresaj: +12

tapisclassiqueposeidonValtrap Poseidon

rezistenţă: +6, viteză: +6, dresaj: +6, galop: +6, trap: +6, sărituri: +6

bonnetposeidonCapişon Poseidon

rezistenţă: +6, viteză: +6, dresaj: +6, galop: +6, trap: +6, sărituri: +6

bandeposeidonBandaje Poseidon

rezistenţă: +6, viteză: +6, dresaj: +6, galop: +6, trap: +6, sărituri: +6


Marele Premiu

ianuarie 2025
coupewestern10

Centru de echitaţie

ROMANIAN BALKAN1 nu este încă înregistrat la un centru de echitaţie.

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationclassiqueAcest cal este specializat în Călărie Englezească

Reproducere

Informaţii

ROMANIAN BALKAN1 este un cal al echipei, aşadar, nu se poate reproduce.
ROMANIAN BALKAN1 este castrat şi deci nu se poate reproduce.
reproductionMonte: 0
arbreArbore genealogic
chevalUrmaşi