Annamry12

Vechime : 1056 zile
Clasament general : 94.
Rezervă : 355.979 equus
Istoric proprietari

Cath Palug

compagnoncatpalug
09:30
Energie
7%
Sănătate
9%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 20517.13

Rezistenţă
2735.5625
5471.12
Viteză
1918.1515
3836.30
Dresaj
2300.3605
4600.72
Galop
1117.9885
2235.98
Trap
1271.5995
2543.20
Sărituri
914.9025
1829.81
Rasă: Argentinean CriolloVârstă: 69 ani 2 luni
Specie: Pegas de călăritÎnălţime: 147 cm
Sex: masculGreutate: 419 kg
Robă: Roib închis blond Născut pe: 24/11/2024
Produs de: Annamry12 Câştiguri: 141.891 Equus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Cursă de galop 0131412
Cursă de trap 0102121
Cross-country 0044
Sărituri 0562
Dresaj 0220
Potenţial genetic Total: 15603.25
Rezistenţă4122.77  Galop1698.32
Viteză2918.64  Trap1932.59
Dresaj3500.69  Sărituri 1430.24
BLUP:
100.00
-100 0+100

Origine

Armăsar: Blue n White
Iapă: Color
Argentinean Criollo
98.7%
Ondulat
1.3%

Excelenţă

Rezistenţă
4122.77
4122.77
4122.77
4122.77
Viteză
2918.64
2918.64
2918.64
Dresaj
3500.69
3500.69
3500.69
3500.69
Galop
1698.32
1698.32
1698.32
Trap
1932.59
1932.59
1932.59
Sărituri
1430.24
1430.24
Acest cal are 1504 stele de excelenţă.

sangmedusePegas

rezistenţă: +3, viteză: +4, dresaj: +4

pommeorMărul de Aur

rezistenţă: +11, viteză: +11, dresaj: +11, galop: +11, trap: +11, sărituri: +11

selleclassique3xŞa clasică 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

brideclassique3xCăpăstru clasic 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

peignePieptene

rezistenţă: +4, viteză: +4

curepiedPerie pentru copite

dresaj: +8

potgraisseCadă cu vaselină

rezistenţă: +8, viteză: +8

tapisclassique1xValtrap clasic 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

bonnet1xCapişon 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

bande1xBandaje 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

compagnoncatpalugCath Palug

viteză: +14


Centru de echitaţie

Topaz nu este încă înregistrat la un centru de echitaţie.

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationclassiqueAcest cal este specializat în Călărie Englezească

Reproducere

Informaţii