GeorgeGeorge

Vechime : 3062 zile
Clasament general : 89.
Rezervă : 16.652.464 equus
Istoric proprietari

Meduză

compagnonjellyfish
15:45
Energie
67%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 14494.73

Rezistenţă
2009.227
4018.45
Viteză
1243.54
2487.08
Dresaj
1736.153
3472.31
Galop
819.4655
1638.93
Trap
834.628
1669.26
Sărituri
604.3495
1208.70
Rasă: Argentinean CriolloVârstă: 16 ani 6 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 148 cm
Sex: femelăGreutate: 427 kg
Robă: Murg închis Născută pe: 02/06/2024
Produs de: GeorgeGeorge Câştiguri: 559 Equus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Curse de viteză printre butoaie 0002
Separare a vitelor 0100
Obstacole 0000
Dresaj western 0101
Divertisment western 0000
Potenţial genetic Total: 15562.17
Rezistenţă4112.84  Galop1693.26
Viteză2910.48  Trap1926.22
Dresaj3493.86  Sărituri 1425.51
BLUP:
40.62
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
4112.84
4112.84
4112.84
4112.84
Viteză
2910.48
2910.48
2910.48
Dresaj
3493.86
3493.86
3493.86
3493.86
Galop
1693.26
1693.26
1693.26
Trap
1926.22
1926.22
1926.22
Sărituri
1425.51
1425.51
Această iapă are 1500 stele de excelenţă.

centre Bonusuri centru de echitaţie

rezistenţă: +13, viteză: +13, dresaj: +13, galop: +13, trap: +13, sărituri: +13

pommeorMărul de Aur

rezistenţă: +11, viteză: +11, dresaj: +11, galop: +11, trap: +11, sărituri: +11

peignePieptene

rezistenţă: +4, viteză: +4

curepiedPerie pentru copite

dresaj: +8

potgraisseCadă cu vaselină

rezistenţă: +8, viteză: +8

sellewestern3xŞa western 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

bridewestern3xCăpăstru western 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

tapiswestern2xrougeblancValtrap western 2**

rezistenţă: +2, viteză: +2, dresaj: +2, galop: +2, trap: +2, sărituri: +2

compagnonjellyfishMeduză

galop: +5


Centru de echitaţie

Nume:
Până la:
21 decembrie 2026
Boxă:
boxa 2** jgheab de apă duş in
Beneficii:
nutreţ ovăz morcov terci Şa western 3*** căpăstru western 3*** valtrap western 1* capişon 1* bandaje 1*

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationwesternAceastă iapă este specializată în călărie tip western

Reproducere

Informaţii

Următoarea montă: 17 ani 4 luni
reproductionMonte: 3
arbreArbore genealogic
chevalUrmaşi