GeorgeGeorge

Vechime : 3062 zile
Clasament general : 89.
Rezervă : 16.652.464 equus
Istoric proprietari
Cal de călărit Argentinean Criollo Murg
11:45
Energie
76%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 10396.09

Rezistenţă
1317.5045
2635.01
Viteză
910.8335
1821.67
Dresaj
1268.414
2536.83
Galop
574.6185
1149.24
Trap
626.0495
1252.10
Sărituri
500.623
1001.25
Rasă: Argentinean CriolloVârstă: 15 ani 8 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 149 cm
Sex: femelăGreutate: 414 kg
Robă: Murg Născută pe: 30/05/2024
Produs de: GeorgeGeorge Câştiguri: 155 Equus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Curse de viteză printre butoaie 0000
Separare a vitelor 0000
Obstacole 0002
Dresaj western 0000
Divertisment western 0010
Potenţial genetic Total: 15579.34
Rezistenţă4117.08  Galop1696.17
Viteză2913.88  Trap1928.09
Dresaj3497.57  Sărituri 1426.55
BLUP:
31.28
-100 0+100

Origine

Armăsar: 15600 m
Iapă: 15557 f Georgyy
Argentinean Criollo
100.0%

Excelenţă

Rezistenţă
4117.08
4117.08
4117.08
4117.08
Viteză
2913.88
2913.88
2913.88
Dresaj
3497.57
3497.57
3497.57
3497.57
Galop
1696.17
1696.17
1696.17
Trap
1928.09
1928.09
1928.09
Sărituri
1426.55
1426.55
Această iapă are 1500 stele de excelenţă.

centre Bonusuri centru de echitaţie

rezistenţă: +13, viteză: +13, dresaj: +13, galop: +13, trap: +13, sărituri: +13

peignePieptene

rezistenţă: +4, viteză: +4

curepiedPerie pentru copite

dresaj: +8

potgraisseCadă cu vaselină

rezistenţă: +8, viteză: +8

sellewestern1xŞa western 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

bridewestern1xCăpăstru western 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

falabellaFalabella

dresaj: +9, trap: +8, sărituri: +7

tapiswestern1xValtrap western 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1


Centru de echitaţie

Nume:
Până la:
1 noiembrie 2026
Boxă:
boxa 2** jgheab de apă duş in
Beneficii:
nutreţ ovăz morcov terci Şa western 3*** căpăstru western 3*** valtrap western 1* capişon 1* bandaje 1*

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationwesternAceastă iapă este specializată în călărie tip western

Reproducere

Gestaţie

chevalDe la: 8 luni
maleArmăsar: 20 AC deres/m Fallon's AC

Informaţii

reproductionMonte: 5
arbreArbore genealogic
chevalUrmaşi