GeorgeGeorge

Vechime : 3062 zile
Clasament general : 89.
Rezervă : 16.645.121 equus
Istoric proprietari
Cal de călărit Argentinean Criollo Murg tărcat
15:15
Energie
28%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 11323.24

Rezistenţă
1392.7625
2785.53
Viteză
976.1345
1952.27
Dresaj
1415.7765
2831.55
Galop
665.192
1330.38
Trap
651.595
1303.19
Sărituri
560.161
1120.32
Rasă: Argentinean CriolloVârstă: 15 ani 8 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 149 cm
Sex: masculGreutate: 414 kg
Robă: Murg tărcat Născut pe: 28/05/2024
Produs de: GeorgeGeorge Câştiguri: 98 Equus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Cursă de galop 0000
Cursă de trap 0000
Cross-country 0010
Sărituri 0000
Dresaj 0100
Potenţial genetic Total: 15494.20
Rezistenţă4094.61  Galop1686.41
Viteză2898.54  Trap1917.66
Dresaj3478.66  Sărituri 1418.32
BLUP:
35.49
-100 0+100

Origine

Armăsar: environnements GP15528
Iapă: f15448
Argentinean Criollo
100.0%

Excelenţă

Rezistenţă
4094.61
4094.61
4094.61
4094.61
Viteză
2898.54
2898.54
2898.54
Dresaj
3478.66
3478.66
3478.66
3478.66
Galop
1686.41
1686.41
1686.41
Trap
1917.66
1917.66
1917.66
Sărituri
1418.32
1418.32
Acest cal are 1491 stele de excelenţă.

centre Bonusuri centru de echitaţie

rezistenţă: +13, viteză: +13, dresaj: +13, galop: +13, trap: +13, sărituri: +13

selleclassique1xŞa clasică 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

brideclassique1xCăpăstru clasic 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

peignePieptene

rezistenţă: +4, viteză: +4

curepiedPerie pentru copite

dresaj: +8

potgraisseCadă cu vaselină

rezistenţă: +8, viteză: +8

tapisclassique1xValtrap clasic 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1


Centru de echitaţie

Nume:
Până la:
1 noiembrie 2026
Boxă:
boxa 2** jgheab de apă duş in
Beneficii:
nutreţ ovăz morcov terci Şa western 3*** căpăstru western 3*** valtrap western 1* capişon 1* bandaje 1*

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationclassiqueAcest cal este specializat în Călărie Englezească

Reproducere

Informaţii