GeorgeGeorge

Vechime : 3062 zile
Clasament general : 89.
Rezervă : 16.644.941 equus
Istoric proprietari
normal
15:15
Energie
26%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 13871.18

Rezistenţă
1716.7995
3433.60
Viteză
1205.1235
2410.25
Dresaj
1717.4865
3434.97
Galop
820.667
1641.33
Trap
792.4345
1584.87
Sărituri
683.077
1366.15
Rasă: Argentinean CriolloVârstă: 15 ani 8 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 148 cm
Sex: masculGreutate: 409 kg
Robă: Roib Născut pe: 28/05/2024
Produs de: GeorgeGeorge Câştiguri: 85 Equus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Cursă de galop 0000
Cursă de trap 0000
Cross-country 0000
Sărituri 0000
Dresaj 0000
Potenţial genetic Total: 15612.53
Rezistenţă4125.04  Galop1699.15
Viteză2919.49  Trap1932.71
Dresaj3506.24  Sărituri 1429.90
BLUP:
35.47
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
4125.04
4125.04
4125.04
4125.04
Viteză
2919.49
2919.49
2919.49
Dresaj
3506.24
3506.24
3506.24
3506.24
Galop
1699.15
1699.15
1699.15
Trap
1932.71
1932.71
1932.71
Sărituri
1429.9
1429.9
Acest cal are 1503 stele de excelenţă.

centre Bonusuri centru de echitaţie

rezistenţă: +13, viteză: +13, dresaj: +13, galop: +13, trap: +13, sărituri: +13

cravacheBici

dresaj: +4, galop: +9, trap: +9, sărituri: +9

selleclassique1xŞa clasică 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

brideclassique1xCăpăstru clasic 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

peignePieptene

rezistenţă: +4, viteză: +4

curepiedPerie pentru copite

dresaj: +8

5thelementwaterElement apă

rezistenţă: +14, viteză: +11, dresaj: +11, galop: +11, trap: +11, sărituri: +11

tapisclassique1xValtrap clasic 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1


Centru de echitaţie

Nume:
Până la:
1 noiembrie 2026
Boxă:
boxa 2** jgheab de apă duş in
Beneficii:
nutreţ ovăz morcov terci Şa western 3*** căpăstru western 3*** valtrap western 1* capişon 1* bandaje 1*

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationclassiqueAcest cal este specializat în Călărie Englezească

Reproducere

Informaţii