GeorgeGeorge

Vechime : 3062 zile
Clasament general : 89.
Rezervă : 16.652.464 equus
Istoric proprietari
Cal de călărit Argentinean Criollo Roib
15:15
Energie
26%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 13007.82

Rezistenţă
1718.173
3436.35
Viteză
1144.1885
2288.38
Dresaj
1567.271
3134.54
Galop
701.701
1403.40
Trap
788.1845
1576.37
Sărituri
584.3915
1168.78
Rasă: Argentinean CriolloVârstă: 19 ani 6 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 149 cm
Sex: femelăGreutate: 411 kg
Robă: Roib Născută pe: 12/05/2024
Produs de: GeorgeGeorge Câştiguri: 294 Equus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Cursă de galop 0000
Cursă de trap 0000
Cross-country 0000
Sărituri 0000
Dresaj 0000
Potenţial genetic Total: 15504.77
Rezistenţă4096.89  Galop1687.89
Viteză2900.41  Trap1919.37
Dresaj3481.01  Sărituri 1419.19
BLUP:
43.31
-100 0+100

Origine

Armăsar: 20 m15552 Georgy Elitte
Iapă: f15448
Argentinean Criollo
100.0%

Excelenţă

Rezistenţă
4096.9
4096.9
4096.9
4096.9
Viteză
2900.41
2900.41
2900.41
Dresaj
3481.01
3481.01
3481.01
3481.01
Galop
1687.89
1687.89
1687.89
Trap
1919.37
1919.37
1919.37
Sărituri
1419.19
1419.19
Această iapă are 1493 stele de excelenţă.

selleclassique1xŞa clasică 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

brideclassique1xCăpăstru clasic 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

peignePieptene

rezistenţă: +4, viteză: +4

curepiedPerie pentru copite

dresaj: +8

tapisclassique1xValtrap clasic 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

bande1xBandaje 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

bonnet2xrougevertCapişon 2**

rezistenţă: +2, viteză: +2, dresaj: +2, galop: +2, trap: +2, sărituri: +2


Centru de echitaţie

15504 f nu este încă înregistrată la un centru de echitaţie.

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationclassiqueAceastă iapă este specializată în Călărie Englezească

Reproducere

Gestaţie