alecutza

Vechime : 103 zile
Clasament general : 462.
Rezervă : 147.605 equus
Istoric proprietari

Piniata Chihlimbar

compagnonpinataamber
22:30
Energie
31%
Sănătate
100%
Moral
99%

Abilităţi

Total: 15669.18

Rezistenţă
2074.068
4148.14
Viteză
692.222
1384.44
Dresaj
1681.6685
3363.34
Galop
1281.495
2562.99
Trap
601.4725
1202.94
Sărituri
1503.6655
3007.33
Rasă: Gypsy Vanner Vârstă: 13 ani
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 157 cm
Sex: masculGreutate: 453 kg
Robă: Pacomira bălțat Născut pe: 02/04/2024
Produs de: Yuzuko Akari Câştiguri: 4.982 Equus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Cursă de galop 0000
Cursă de trap 0003
Cross-country 01315
Sărituri 0019
Dresaj 00111
Potenţial genetic Total: 13102.58
Rezistenţă3457.70  Galop2152.79
Viteză1152.08  Trap1006.39
Dresaj2822.08  Sărituri 2511.54
BLUP:
60.00
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
3457.7
3457.7
3457.7
3457.7
Viteză
1152.08
1152.08
Dresaj
2822.08
2822.08
2822.08
Galop
2152.79
2152.79
2152.79
Trap
1006.39
1006.39
Sărituri
2511.54
2511.54
2511.54
Acest cal are 1254 stele de excelenţă.

centre Bonusuri centru de echitaţie

rezistenţă: +10, viteză: +10, dresaj: +10, galop: +10, trap: +10, sărituri: +10

cravacheBici

dresaj: +4, galop: +9, trap: +9, sărituri: +9

pommeorMărul de Aur

rezistenţă: +11, viteză: +11, dresaj: +11, galop: +11, trap: +11, sărituri: +11

selleclassique3xŞa clasică 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

brideclassique3xCăpăstru clasic 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

peignePieptene

rezistenţă: +4, viteză: +4

curepiedPerie pentru copite

dresaj: +8

potgraisseCadă cu vaselină

rezistenţă: +8, viteză: +8

clochesCizme cu clopoţei

viteză: +6, dresaj: +6, sărituri: +6

eperonsPinteni

rezistenţă: +9, viteză: +9, dresaj: +9, galop: +9, trap: +9, sărituri: +9

longeHăț

dresaj: +12, galop: +10, trap: +10

cramponsŢinte

rezistenţă: +12

bonnet1xCapişon 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

tapisclassique2xblancValtrap clasic 2**

rezistenţă: +2, viteză: +2, dresaj: +2, galop: +2, trap: +2, sărituri: +2

bande2xvioletBandaje 2**

rezistenţă: +2, viteză: +2, dresaj: +2, galop: +2, trap: +2, sărituri: +2

heracleshorseshoesdressagePotcoava lui Heracle Dresaj

dresaj: +17, galop: +5, trap: +8

compagnonpinataamberPiniata Chihlimbar

dresaj: +5


Centru de echitaţie

Până la:
30 noiembrie 2026
Boxă:
boxa 1* in
Beneficii:
nutreţ ovăz morcov terci Şa clasică 1* căpăstru clasic 1*

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationclassiqueAcest cal este specializat în Călărie Englezească

Reproducere

Informaţii