Seichelles

Vechime : 2639 zile
Clasament general : 116.
Rezervă : 2.682.067 equus
Istoric proprietari
Cal de călărit Nokota Dereş
24:00
Energie
42%
Sănătate
100%
Moral
83%

Abilităţi

Total: 12218.41

Rezistenţă
355.589
711.18
Viteză
302.624
605.25
Dresaj
2988.7565
5977.51
Galop
270.516
541.03
Trap
948.51
1897.02
Sărituri
1243.21
2486.42
Rasă: NokotaVârstă: 3 ani 4 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 149 cm
Sex: cal castratGreutate: 446 kg
Robă: Dereş Născut pe: 29/02/2024
Produs de: ILMAESTRO Câştiguri: 765 Equus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Curse de viteză printre butoaie 0000
Separare a vitelor 0000
Obstacole 0001
Dresaj western 0000
Divertisment western 0000
Potenţial genetic Total: 17738.98
Rezistenţă2349.00  Galop1065.26
Viteză1994.13  Trap3976.86
Dresaj4682.24  Sărituri 3671.49
BLUP:
-47.70
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
2349
2349
2349
Viteză
1994.13
1994.13
1994.13
Dresaj
4682.24
4682.24
4682.24
4682.24
4682.24
Galop
1065.26
1065.26
Trap
3976.86
3976.86
3976.86
3976.86
Sărituri
3671.49
3671.49
3671.49
3671.49
Acest cal are 1717 stele de excelenţă.

maleCal castrat

rezistenţă: +8, viteză: +8, dresaj: +4

sellewestern3xŞa western 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

bridewestern3xCăpăstru western 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

falabellaFalabella

dresaj: +9, trap: +8, sărituri: +7

tapiswestern1xValtrap western 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1


Centru de echitaţie

Curse nu este încă înregistrat la un centru de echitaţie.

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationwesternAcest cal este specializat în călărie tip western

Reproducere

Informaţii

Curse este castrat şi deci nu se poate reproduce.
reproductionMonte: 0
arbreArbore genealogic
chevalUrmaşi