ILMAESTRO

Vechime : 3272 zile
Clasament general : 10.
Rezervă : 28.218.779 equus
Istoric proprietari
Cal de călărit Nokota Murg pătat
22:00
Energie
31%
Sănătate
100%
Moral
84%

Abilităţi

Total: 16464.34

Rezistenţă
558.256
1116.51
Viteză
375.451
750.90
Dresaj
2717.5055
5435.01
Galop
223.862
447.72
Trap
2247.3545
4494.71
Sărituri
2109.7425
4219.48
Rasă: NokotaVârstă: 21 ani
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 150 cm
Sex: femelăGreutate: 427 kg
Robă: Murg pătat Născută pe: 25/02/2024
Produs de: ILMAESTRO Câştiguri: 21.076 Equus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Curse de viteză printre butoaie 0000
Separare a vitelor 0000
Obstacole 0126341
Dresaj western 0010
Divertisment western 0000
droite
Potenţial genetic Total: 17652.81
Rezistenţă2337.44  Galop1060.16
Viteză1983.76  Trap3957.22
Dresaj4660.29  Sărituri 3653.94
BLUP:
72.38
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
2337.44
2337.44
2337.44
Viteză
1983.76
1983.76
1983.76
Dresaj
4660.29
4660.29
4660.29
4660.29
4660.29
Galop
1060.16
1060.16
Trap
3957.22
3957.22
3957.22
3957.22
Sărituri
3653.94
3653.94
3653.94
3653.94
Această iapă are 1709 stele de excelenţă.

centre Bonusuri centru de echitaţie

rezistenţă: +11, viteză: +11, dresaj: +11, galop: +11, trap: +11, sărituri: +11

sellewestern3xŞa western 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

bridewestern3xCăpăstru western 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

falabellaFalabella

dresaj: +9, trap: +8, sărituri: +7

tapiswestern1xValtrap western 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

bonnet1xCapişon 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

bande1xBandaje 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1


Centru de echitaţie

Până la:
7 noiembrie 2026
Boxă:
boxa 3*** jgheab de apă duş in

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationwesternAceastă iapă este specializată în călărie tip western

Reproducere

Informaţii