ILMAESTRO

Vechime : 3272 zile
Clasament general : 10.
Rezervă : 28.220.240 equus
Istoric proprietari
Cal de călărit Nokota Murg închis
22:00
Energie
22%
Sănătate
100%
Moral
82%

Abilităţi

Total: 17522.63

Rezistenţă
898.6275
1797.26
Viteză
432.0615
864.12
Dresaj
3115.904
6231.81
Galop
263.796
527.59
Trap
2044.629
4089.26
Sărituri
2006.295
4012.59
Rasă: NokotaVârstă: 19 ani 2 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 150 cm
Sex: cal castratGreutate: 443 kg
Robă: Murg închis Născut pe: 22/02/2024
Produs de: ILMAESTRO Câştiguri: 17.395 Equus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Curse de viteză printre butoaie 0001
Separare a vitelor 0000
Obstacole 02530
Dresaj western 0000
Divertisment western 0000
droite
Potenţial genetic Total: 17593.84
Rezistenţă2329.44  Galop1056.69
Viteză1976.66  Trap3943.93
Dresaj4645.02  Sărituri 3642.10
BLUP:
44.01
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
2329.44
2329.44
2329.44
Viteză
1976.66
1976.66
1976.66
Dresaj
4645.02
4645.02
4645.02
4645.02
4645.02
Galop
1056.69
1056.69
Trap
3943.93
3943.93
3943.93
3943.93
Sărituri
3642.1
3642.1
3642.1
3642.1
Acest cal are 1702 stele de excelenţă.

centre Bonusuri centru de echitaţie

rezistenţă: +11, viteză: +11, dresaj: +11, galop: +11, trap: +11, sărituri: +11

cravacheBici

dresaj: +4, galop: +9, trap: +9, sărituri: +9

maleCal castrat

rezistenţă: +8, viteză: +8, dresaj: +4

falabellaFalabella

dresaj: +9, trap: +8, sărituri: +7

sellewestern2xŞa western 2**

rezistenţă: +2, viteză: +2, dresaj: +2, galop: +2, trap: +2, sărituri: +2

bridewestern2xCăpăstru western 2**

rezistenţă: +2, viteză: +2, dresaj: +2, galop: +2, trap: +2, sărituri: +2

tapiswestern1xValtrap western 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

bonnet1xCapişon 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

bande1xBandaje 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1


Centru de echitaţie

Până la:
7 noiembrie 2026
Boxă:
boxa 3*** jgheab de apă duş in

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationwesternAcest cal este specializat în călărie tip western

Reproducere

Informaţii

MP este castrat şi deci nu se poate reproduce.
reproductionMonte: 0
arbreArbore genealogic
chevalUrmaşi