dana5555

Vechime : 4388 zile
Clasament general : 86.
Rezervă : 150.306.466 equus
Istoric proprietari
Cal de călărit Gypsy Vanner Isabel
08:00
Energie
91%
Sănătate
100%
Moral
80%

Abilităţi

Total: 14577.27

Rezistenţă
1609.383
3218.77
Viteză
622.617
1245.23
Dresaj
1748.435
3496.87
Galop
1248.661
2497.32
Trap
603.558
1207.12
Sărituri
1455.9825
2911.97
Rasă: Gypsy Vanner Vârstă: 12 ani 10 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 159 cm
Sex: masculGreutate: 486 kg
Robă: Isabel Născut pe: 02/02/2024
Produs de: dana5555 Câştiguri: 368 Equus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Cursă de galop 0000
Cursă de trap 0001
Cross-country 0010
Sărituri 0000
Dresaj 0000
Potenţial genetic Total: 12819.05
Rezistenţă3385.32  Galop2105.35
Viteză1128.71  Trap984.11
Dresaj2759.64  Sărituri 2455.92
BLUP:
46.80
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
3385.32
3385.32
3385.32
3385.32
Viteză
1128.71
1128.71
Dresaj
2759.64
2759.64
2759.64
Galop
2105.35
2105.35
2105.35
Trap
984.11
984.11
Sărituri
2455.92
2455.92
2455.92
Acest cal are 1224 stele de excelenţă.

selleclassique1xŞa clasică 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

brideclassique1xCăpăstru clasic 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

peignePieptene

rezistenţă: +4, viteză: +4

curepiedPerie pentru copite

dresaj: +8

tapisclassique1xValtrap clasic 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

bonnet1xCapişon 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

bande1xBandaje 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1


Centru de echitaţie

say nu este încă înregistrat la un centru de echitaţie.

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationclassiqueAcest cal este specializat în Călărie Englezească

Reproducere

Informaţii