Tissa

Vechime : 786 zile
Clasament general : 177.
Rezervă : 2.652.031 equus
Istoric proprietari

Piniata Wombat

compagnonpinatawombat
20:00
Energie
54%
Sănătate
71%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 7463.87

Rezistenţă
649.8495
1299.70
Viteză
813.4365
1626.87
Dresaj
666.4115
1332.82
Galop
971.9225
1943.85
Trap
209.4555
418.91
Sărituri
420.8595
841.72
Rasă: WelshVârstă: 28 ani 9 luni
Specie: PoneiÎnălţime: 132 cm
Sex: femelăGreutate: 379 kg
Robă: Sur rotat Născută pe: 22/03/2024
Produs de: Tissa Câştiguri: 32.184 Equus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Cursă de galop 02715
Cursă de trap 015214280
Cross-country 0303931
Sărituri 0162418
Dresaj 03810
Potenţial genetic Total: 7801.24
Rezistenţă1318.37  Galop2056.29
Viteză1635.80  Trap427.92
Dresaj1472.38  Sărituri 890.48
BLUP:
87.32
-100 0+100

Origine

Armăsar: 20 Wattson -Welʃℏℏ-
Iapă: 20 Anita WWELSHH BY Z
Welsh
100.0%

Excelenţă

Rezistenţă
1318.37
1318.37
Viteză
1635.8
1635.8
1635.8
Dresaj
1472.38
1472.38
Galop
2056.29
2056.29
2056.29
Trap
427.92
427.92
Sărituri
890.48
890.48
Această iapă are 723 stele de excelenţă.

cravacheBici

dresaj: +4, galop: +9, trap: +9, sărituri: +9

pommeorMărul de Aur

rezistenţă: +11, viteză: +11, dresaj: +11, galop: +11, trap: +11, sărituri: +11

selleclassique3xŞa clasică 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

curepiedPerie pentru copite

dresaj: +8

falabellaFalabella

viteză: +7, dresaj: +8, sărituri: +9

tapisclassique1xValtrap clasic 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

bonnet1xCapişon 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

bande1xBandaje 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

bridesamuraidragonCăpăstru Samurai Dragon

rezistenţă: +10, viteză: +10, dresaj: +10, galop: +10, trap: +10, sărituri: +10

heracleshorseshoescsoPotcoava lui Heracle Sărituri

viteză: +8, dresaj: +8, sărituri: +14

compagnonpinatawombatPiniata Wombat

galop: +6


Centru de echitaţie

Hesia nu este încă înregistrată la un centru de echitaţie.

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationclassiqueAceastă iapă este specializată în Călărie Englezească

Reproducere

Informaţii

Următoarea montă: 29 ani 3 luni
reproductionMonte: 1
arbreArbore genealogic
chevalUrmaşi