ILMAESTRO

Vechime : 3272 zile
Clasament general : 10.
Rezervă : 28.215.406 equus
Istoric proprietari
wesolychswiat
21:15
Energie
42%
Sănătate
100%
Moral
97%

Abilităţi

Total: 14430.00

Rezistenţă
1215
2430.00
Viteză
1135
2270.00
Dresaj
1270
2540.00
Galop
1255
2510.00
Trap
1200
2400.00
Sărituri
1140
2280.00
Rasă: DivinVârstă: 1709 ani 10 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 154 cm
Sex: masculGreutate: 434 kg
Robă: Divin Născut pe: 02/01/2024
Produs de: ILMAESTRO Câştiguri: 142.109 Equus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Cursă de galop 028819798
Cursă de trap 0532
Cross-country 0012
Sărituri 0111
Dresaj 0110
Potenţial genetic Total: 14430.00
Rezistenţă2430.00  Galop2510.00
Viteză2270.00  Trap2400.00
Dresaj2540.00  Sărituri 2280.00
BLUP:
100.00
-100 0+100

Origine

Armăsar: Ouranos
Iapă: Gaia

Excelenţă

Rezistenţă
2430
2430
2430
Viteză
2270
2270
2270
Dresaj
2540
2540
2540
Galop
2510
2510
2510
Trap
2400
2400
2400
Sărituri
2280
2280
2280
Acest cal are 1389 stele de excelenţă.

cravacheBici

dresaj: +4, galop: +9, trap: +9, sărituri: +9

selleclassique3xŞa clasică 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

brideclassique3xCăpăstru clasic 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

peignePieptene

rezistenţă: +4, viteză: +4

curepiedPerie pentru copite

dresaj: +8

clochesCizme cu clopoţei

viteză: +6, dresaj: +6, sărituri: +6

eperonsPinteni

rezistenţă: +9, viteză: +9, dresaj: +9, galop: +9, trap: +9, sărituri: +9

falabellaFalabella

viteză: +8, dresaj: +7, galop: +9

longeHăț

dresaj: +12, galop: +10, trap: +10

cramponsŢinte

dresaj: +12

tapisclassique2xblancrougeValtrap clasic 2**

rezistenţă: +2, viteză: +2, dresaj: +2, galop: +2, trap: +2, sărituri: +2

bonnet2xrougebleuCapişon 2**

rezistenţă: +2, viteză: +2, dresaj: +2, galop: +2, trap: +2, sărituri: +2

bande2xrougeBandaje 2**

rezistenţă: +2, viteză: +2, dresaj: +2, galop: +2, trap: +2, sărituri: +2

bonuscouleurCuloare

rezistenţă: +2, viteză: +2, dresaj: +2, galop: +2, trap: +2, sărituri: +2


Wesołych Świąt este unul dintre caii Crăciunului.

Pe data de 25 a fiecărei luni, butonul Cursă devine unul de cadouri.

Click pe ea pentru a obține:

Wesołych Świąt nu poate fi vândut.

Îi puteți spori abilitățile utilizând permisele dumneavoastră.

Vedeți o listă a tuturor celor care dețin calul Wesołych Świąt

Centru de echitaţie

Wesołych Świąt nu este încă înregistrat la un centru de echitaţie.

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationclassiqueAcest cal este specializat în Călărie Englezească

Reproducere

Informaţii

Wesołych Świąt nu se poate reproduce.
arbreArbore genealogic