Tissa

Vechime : 787 zile
Clasament general : 177.
Rezervă : 2.938.567 equus
Istoric proprietari
20:00
Energie
37%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 13204.52

Rezistenţă
1853.881
3707.76
Viteză
1316.3875
2632.78
Dresaj
1383.9275
2767.86
Galop
639.257
1278.51
Trap
850.809
1701.62
Sărituri
557.9965
1115.99
Rasă: Argentinean CriolloVârstă: 26 ani 10 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 149 cm
Sex: masculGreutate: 504 kg
Robă: Negru pag Născut pe: 14/11/2023
Produs de: Tissa Câştiguri: 22.265 Equus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Cursă de galop 0492019
Cursă de trap 0182031
Cross-country 0135
Sărituri 01566123
Dresaj 0539
Potenţial genetic Total: 12169.86
Rezistenţă3214.42  Galop1324.49
Viteză2277.53  Trap1504.17
Dresaj2732.36  Sărituri 1116.89
BLUP:
94.57
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
3214.42
3214.42
3214.42
3214.42
Viteză
2277.53
2277.53
2277.53
Dresaj
2732.36
2732.36
2732.36
Galop
1324.49
1324.49
Trap
1504.17
1504.17
Sărituri
1116.89
1116.89
Acest cal are 1160 stele de excelenţă.

centre Bonusuri centru de echitaţie

rezistenţă: +12, viteză: +12, dresaj: +12, galop: +12, trap: +12, sărituri: +12

pommeorMărul de Aur

rezistenţă: +11, viteză: +11, dresaj: +11, galop: +11, trap: +11, sărituri: +11

selleclassique3xŞa clasică 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

brideclassique3xCăpăstru clasic 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

peignePieptene

rezistenţă: +4, viteză: +4

falabellaFalabella

viteză: +8, dresaj: +7, trap: +9

longeHăț

dresaj: +12, galop: +10, trap: +10

tapisclassique1xValtrap clasic 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

bonnet1xCapişon 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

bande1xBandaje 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1


Centru de echitaţie

Până la:
16 decembrie 2026
Boxă:
boxa 3*** jgheab de apă duş in
Beneficii:
nutreţ ovăz morcov terci căpăstru clasic 3*** capişon 1* bandaje 1*

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationclassiqueAcest cal este specializat în Călărie Englezească

Reproducere

Informaţii