Magda 22

Vechime : 1817 zile
Clasament general : 91.
Rezervă : 13.896.515 equus
Istoric proprietari
Cal de călărit Argentinean Criollo Isabel
08:00
Energie
94%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 3536.71

Rezistenţă
548.305
1096.61
Viteză
377.1835
754.37
Dresaj
338.082
676.16
Galop
137.453
274.91
Trap
250.9115
501.82
Sărituri
116.419
232.84
Rasă: Argentinean CriolloVârstă: 2 ani 6 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 150 cm
Sex: masculGreutate: 392 kg
Robă: Isabel Născut pe: 23/09/2023
Produs de: Magda 22

Echipament

Momentan nu există obiecte!

Obiecte

Momentan nu există obiecte!
Potenţial genetic Total: 14986.15
Rezistenţă3959.71  Galop1631.38
Viteză2805.98  Trap1853.98
Dresaj3362.79  Sărituri 1372.31
BLUP:
-84.99
-100 0+100

Origine

Armăsar: Ferrari Malfoy
Iapă: Elena Malfoy
Argentinean Criollo
100.0%

Excelenţă

Rezistenţă
3959.71
3959.71
3959.71
3959.71
Viteză
2805.98
2805.98
2805.98
Dresaj
3362.79
3362.79
3362.79
3362.79
Galop
1631.38
1631.38
1631.38
Trap
1853.98
1853.98
1853.98
Sărituri
1372.31
1372.31
Acest cal are 1442 stele de excelenţă.

centre Bonusuri centru de echitaţie

rezistenţă: +16, viteză: +16, dresaj: +16, galop: +16, trap: +16, sărituri: +16

cravacheBici

dresaj: +4, galop: +9, trap: +9, sărituri: +9

curepiedPerie pentru copite

dresaj: +8

potgraisseCadă cu vaselină

rezistenţă: +8, viteză: +8


Centru de echitaţie

Nume:
Până la:
28 octombrie 2026
Boxă:
boxa 3*** jgheab de apă duş in
Beneficii:
nutreţ ovăz morcov terci Şa clasică 3*** căpăstru clasic 3*** valtrap clasic 1* capişon 1* bandaje 1*

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Reproducere

Informaţii