xMagnolia

Vechime : 2716 zile
Clasament general : 14.
Rezervă : 16.249.432 equus
Istoric proprietari

Pisică

compagnonchat
atalanta
23:00
Energie
23%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 24620.00

Rezistenţă
2095
4190.00
Viteză
1935
3870.00
Dresaj
2150
4300.00
Galop
2160
4320.00
Trap
2075
4150.00
Sărituri
1895
3790.00
Rasă: DivinVârstă: 2925 ani 2 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 148 cm
Sex: femelăGreutate: 458 kg
Robă: Divin Născută pe: 19/09/2023
Produs de: xMagnolia Câştiguri: 158.987 Equus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Cursă de galop 075117
Cursă de trap 086212
Cross-country 0164514
Sărituri 0163712
Dresaj 0867175
droite
Potenţial genetic Total: 24620.00
Rezistenţă4190.00  Galop4320.00
Viteză3870.00  Trap4150.00
Dresaj4300.00  Sărituri 3790.00
BLUP:
100.00
-100 0+100

Origine

Armăsar: Ouranos
Iapă: Gaia

Excelenţă

Rezistenţă
4190
4190
4190
4190
Viteză
3870
3870
3870
3870
Dresaj
4300
4300
4300
4300
Galop
4320
4320
4320
4320
Trap
4150
4150
4150
4150
Sărituri
3790
3790
3790
3790
Această iapă are 2408 stele de excelenţă.

centre Bonusuri centru de echitaţie

rezistenţă: +34, viteză: +34, dresaj: +34, galop: +34, trap: +34, sărituri: +34

cravacheBici

dresaj: +4, galop: +9, trap: +9, sărituri: +9

selleclassique3xŞa clasică 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

brideclassique3xCăpăstru clasic 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

peignePieptene

rezistenţă: +4, viteză: +4

curepiedPerie pentru copite

dresaj: +8

clochesCizme cu clopoţei

viteză: +6, dresaj: +6, sărituri: +6

eperonsPinteni

rezistenţă: +9, viteză: +9, dresaj: +9, galop: +9, trap: +9, sărituri: +9

falabellaFalabella

dresaj: +9, galop: +7, trap: +8

longeHăț

dresaj: +12, galop: +10, trap: +10

compagnonchatPisică

dresaj: +9

cramponsŢinte

galop: +12

tapisclassique2xrougevertValtrap clasic 2**

rezistenţă: +2, viteză: +2, dresaj: +2, galop: +2, trap: +2, sărituri: +2

bonnet2xrougeblancCapişon 2**

rezistenţă: +2, viteză: +2, dresaj: +2, galop: +2, trap: +2, sărituri: +2

bande2xrougeBandaje 2**

rezistenţă: +2, viteză: +2, dresaj: +2, galop: +2, trap: +2, sărituri: +2

bonuscouleurCuloare

rezistenţă: +2, viteză: +2, dresaj: +2, galop: +2, trap: +2, sărituri: +2


Atalanta este unul dintre caii Eroi greci.

Atalanta nu poate fi vândut.

Îi puteți spori abilitățile utilizând permisele dumneavoastră.

Vedeți o listă a tuturor celor care dețin calul Atalanta

Centru de echitaţie

Până la:
6 noiembrie 2026
Boxă:
boxa 3*** jgheab de apă duş in
Beneficii:
nutreţ ovăz morcov terci Şa clasică 3*** căpăstru clasic 3*** valtrap clasic 1* capişon 1* bandaje 1*

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationclassiqueAceastă iapă este specializată în Călărie Englezească

Reproducere

Informaţii

Atalanta nu se poate reproduce.
arbreArbore genealogic