sisia

Vechime : 1901 zile
Clasament general : 39.
Rezervă : 240.286 equus
Istoric proprietari
Cal de călărit Argentinean Criollo Murg tărcat
09:00
Energie
100%
Sănătate
91%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 19185.24

Rezistenţă
2545.3475
5090.69
Viteză
1813.1245
3626.25
Dresaj
2126.6765
4253.35
Galop
1033.8725
2067.74
Trap
1203.158
2406.32
Sărituri
870.4395
1740.88
Rasă: Argentinean CriolloVârstă: 16 ani 2 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 147 cm
Sex: masculGreutate: 407 kg
Robă: Murg tărcat Născut pe: 18/06/2023
Produs de: sisia Câştiguri: 4.334 Equus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Cursă de galop 0010
Cursă de trap 0021
Cross-country 0011
Sărituri 0035
Dresaj 0010
droite
Potenţial genetic Total: 14887.07
Rezistenţă3934.51  Galop1620.58
Viteză2785.89  Trap1841.81
Dresaj3341.02  Sărituri 1363.26
BLUP:
82.09
-100 0+100

Origine

Armăsar: Loki -.нωαяαηg.-
Iapă: 20 Detro
Argentinean Criollo
100.0%

Excelenţă

Rezistenţă
3934.51
3934.51
3934.51
3934.51
Viteză
2785.89
2785.89
2785.89
Dresaj
3341.02
3341.02
3341.02
3341.02
Galop
1620.58
1620.58
1620.58
Trap
1841.81
1841.81
1841.81
Sărituri
1363.26
1363.26
Acest cal are 1433 stele de excelenţă.

centre Bonusuri centru de echitaţie

rezistenţă: +8, viteză: +8, dresaj: +8, galop: +8, trap: +8, sărituri: +8

selleclassique3xŞa clasică 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

brideclassique3xCăpăstru clasic 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

tapisclassique1xValtrap clasic 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

bande1xBandaje 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1


Centru de echitaţie

Până la:
12 decembrie 2026
Boxă:
boxa 1* paie
Beneficii:
nutreţ ovăz morcov căpăstru clasic 1*

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationclassiqueAcest cal este specializat în Călărie Englezească

Reproducere

Informaţii