sisia

Vechime : 1902 zile
Clasament general : 39.
Rezervă : 232.400 equus
Istoric proprietari
Cal de călărit Argentinean Criollo Isabel
15:00
Energie
23%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 4436.14

Rezistenţă
964.556
1929.11
Viteză
129.285
258.57
Dresaj
934.965
1869.93
Galop
47.422
94.84
Trap
93.874
187.75
Sărituri
47.967
95.93
Rasă: Argentinean CriolloVârstă: 3 ani 4 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 150 cm
Sex: masculGreutate: 432 kg
Robă: Isabel Născut pe: 27/07/2025
Produs de: sisia

Echipament

Momentan nu există obiecte!

Obiecte

Momentan nu există obiecte!

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Cursă de galop 0000
Cursă de trap 0000
Cross-country 0000
Sărituri 0000
Dresaj 0000
Potenţial genetic Total: 12984.01
Rezistenţă3429.69  Galop1725.64
Viteză1874.23  Trap1343.43
Dresaj2863.58  Sărituri 1747.44
BLUP:
-55.86
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
3429.69
3429.69
3429.69
3429.69
Viteză
1874.23
1874.23
1874.23
Dresaj
2863.58
2863.58
2863.58
Galop
1725.64
1725.64
1725.64
Trap
1343.43
1343.43
Sărituri
1747.44
1747.44
1747.44
Acest cal are 1241 stele de excelenţă.

centre Bonusuri centru de echitaţie

rezistenţă: +8, viteză: +8, dresaj: +8, galop: +8, trap: +8, sărituri: +8


Centru de echitaţie

Până la:
12 decembrie 2026
Boxă:
boxa 1* paie
Beneficii:
nutreţ ovăz morcov căpăstru clasic 1*

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Reproducere

Informaţii