sisia

Vechime : 1902 zile
Clasament general : 39.
Rezervă : 240.286 equus
Istoric proprietari
Cal de călărit Argentinean Criollo Negru
14:30
Energie
19%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 8096.86

Rezistenţă
1168.411
2336.82
Viteză
747.9845
1495.97
Dresaj
1008.489
2016.98
Galop
540.4105
1080.82
Trap
510.754
1021.51
Sărituri
72.379
144.76
Rasă: Argentinean CriolloVârstă: 9 ani 8 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 150 cm
Sex: femelăGreutate: 422 kg
Robă: Negru Născută pe: 02/07/2023
Produs de: sisia

Echipament

Momentan nu există obiecte!

Obiecte

Momentan nu există obiecte!

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Cursă de galop 0000
Cursă de trap 0000
Cross-country 0000
Sărituri 0000
Dresaj 0000
Potenţial genetic Total: 13546.12
Rezistenţă3579.93  Galop1612.79
Viteză2288.84  Trap1559.01
Dresaj3017.85  Sărituri 1487.70
BLUP:
24.86
-100 0+100

Origine

Armăsar: 20 ɲɛɽɔ
Iapă: 12328.16f <333
Argentinean Criollo
75.0%
Gypsy Vanner
25.0%

Excelenţă

Rezistenţă
3579.93
3579.93
3579.93
3579.93
Viteză
2288.84
2288.84
2288.84
Dresaj
3017.85
3017.85
3017.85
Galop
1612.79
1612.79
1612.79
Trap
1559.01
1559.01
Sărituri
1487.7
1487.7
Această iapă are 1296 stele de excelenţă.

centre Bonusuri centru de echitaţie

rezistenţă: +8, viteză: +8, dresaj: +8, galop: +8, trap: +8, sărituri: +8

curepiedPerie pentru copite

dresaj: +8


Centru de echitaţie

Până la:
12 decembrie 2026
Boxă:
boxa 1* paie
Beneficii:
nutreţ ovăz morcov căpăstru clasic 1*

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Reproducere

Informaţii