sisia

Vechime : 1902 zile
Clasament general : 39.
Rezervă : 240.286 equus
Istoric proprietari
Cal de călărit Argentinean Criollo Roib
15:00
Energie
20%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 3757.07

Rezistenţă
656.6985
1313.40
Viteză
122.643
245.29
Dresaj
972.985
1945.97
Galop
21.2705
42.54
Trap
84.8785
169.76
Sărituri
20.059
40.12
Rasă: Argentinean CriolloVârstă: 3 ani
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 150 cm
Sex: femelăGreutate: 439 kg
Robă: Roib Născută pe: 27/06/2023
Produs de: sisia

Echipament

Momentan nu există obiecte!

Obiecte

Momentan nu există obiecte!

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Cursă de galop 0000
Cursă de trap 0000
Cross-country 0000
Sărituri 0000
Dresaj 0000
Potenţial genetic Total: 14023.90
Rezistenţă3705.64  Galop1690.89
Viteză2331.61  Trap1595.95
Dresaj3120.74  Sărituri 1579.07
BLUP:
-62.69
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
3705.64
3705.64
3705.64
3705.64
Viteză
2331.61
2331.61
2331.61
Dresaj
3120.74
3120.74
3120.74
3120.74
Galop
1690.89
1690.89
1690.89
Trap
1595.95
1595.95
1595.95
Sărituri
1579.07
1579.07
Această iapă are 1346 stele de excelenţă.

centre Bonusuri centru de echitaţie

rezistenţă: +8, viteză: +8, dresaj: +8, galop: +8, trap: +8, sărituri: +8


Centru de echitaţie

Până la:
13 decembrie 2026
Boxă:
boxa 1* paie
Beneficii:
nutreţ ovăz morcov căpăstru clasic 1*

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Reproducere

Informaţii