marria08

Vechime : 4871 zile
Clasament general : 77.
Rezervă : 14.479.237 equus
Istoric proprietari
Cal de călărit Nokota Negru pătat
18:00
Energie
24%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 2032.72

Rezistenţă
124.7765
249.55
Viteză
92.677
185.35
Dresaj
192.4015
384.80
Galop
40.3175
80.64
Trap
440.957
881.91
Sărituri
125.2325
250.47
Rasă: NokotaVârstă: 4 ani 4 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 148 cm
Sex: masculGreutate: 502 kg
Robă: Negru pătat Născut pe: 15/05/2025
Produs de: cezu

Echipament

Momentan nu există obiecte!

Obiecte

Momentan nu există obiecte!

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Cursă de galop 0000
Cursă de trap 0000
Cross-country 0000
Sărituri 0000
Dresaj 0000
Potenţial genetic Total: 4682.51
Rezistenţă621.13  Galop283.88
Viteză526.98  Trap1052.65
Dresaj1231.43  Sărituri 966.42
BLUP:
-56.38
-100 0+100

Origine

Armăsar: Portugal High Potential by Alaska
Iapă: Elita Calipso
Nokota
100.0%

Excelenţă

Rezistenţă
621.134
621.134
Viteză
526.987
526.987
Dresaj
1231.43
1231.43
Galop
283.88
283.88
Trap
1052.65
1052.65
Sărituri
966.425
966.425
Acest cal are 412 stele de excelenţă.

cravacheBici

dresaj: +4, galop: +9, trap: +9, sărituri: +9

curepiedPerie pentru copite

dresaj: +8

clochesCizme cu clopoţei

viteză: +6, dresaj: +6, sărituri: +6

eperonsPinteni

rezistenţă: +9, viteză: +9, dresaj: +9, galop: +9, trap: +9, sărituri: +9

longeHăț

dresaj: +12, galop: +10, trap: +10


Centru de echitaţie

Patratica nu este încă înregistrat la un centru de echitaţie.

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Reproducere

Informaţii