sisia

Vechime : 1901 zile
Clasament general : 39.
Rezervă : 242.301 equus
Istoric proprietari
Cal de călărit Argentinean Criollo Șarg
15:00
Energie
19%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 4585.27

Rezistenţă
947.391
1894.78
Viteză
156.898
313.80
Dresaj
902.9305
1805.86
Galop
71.937
143.87
Trap
125.851
251.70
Sărituri
87.625
175.25
Rasă: Argentinean CriolloVârstă: 3 ani 6 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 150 cm
Sex: masculGreutate: 432 kg
Robă: Șarg Născut pe: 03/06/2023
Produs de: sisia Câştiguri: 42 Equus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Curse de viteză printre butoaie 0000
Separare a vitelor 0000
Obstacole 0000
Dresaj western 0000
Divertisment western 0000
Potenţial genetic Total: 11332.15
Rezistenţă2995.20  Galop1452.72
Viteză1728.75  Trap1216.54
Dresaj2508.16  Sărituri 1430.78
BLUP:
-53.46
-100 0+100

Origine

Armăsar: 20 ɲɛɽɔ
Iapă: Ambar <333
Argentinean Criollo
50.0%
Gypsy Vanner
50.0%

Excelenţă

Rezistenţă
2995.2
2995.2
2995.2
Viteză
1728.75
1728.75
1728.75
Dresaj
2508.16
2508.16
2508.16
Galop
1452.72
1452.72
Trap
1216.54
1216.54
Sărituri
1430.78
1430.78
Acest cal are 1076 stele de excelenţă.

centre Bonusuri centru de echitaţie

rezistenţă: +8, viteză: +8, dresaj: +8, galop: +8, trap: +8, sărituri: +8

sellewestern1xŞa western 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

bridewestern1xCăpăstru western 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

tapiswestern1xValtrap western 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1


Centru de echitaţie

Până la:
12 decembrie 2026
Boxă:
boxa 1* paie
Beneficii:
nutreţ ovăz morcov căpăstru clasic 1*

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationwesternAcest cal este specializat în călărie tip western

Reproducere

Informaţii