DragonWyrm

Vechime : 2254 zile
Clasament general : 83.
Rezervă : 380.655.320 equus
Istoric proprietari
Cal de călărit Gypsy Vanner Negru pag
08:00
Energie
94%
Sănătate
100%
Moral
89%

Abilităţi

Total: 14768.28

Rezistenţă
1950.2005
3900.40
Viteză
650.374
1300.75
Dresaj
1594.9285
3189.86
Galop
1211.8185
2423.64
Trap
568.58
1137.16
Sărituri
1408.2385
2816.48
Rasă: Gypsy Vanner Vârstă: 23 ani 2 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 158 cm
Sex: femelăGreutate: 479 kg
Robă: Negru pag Născută pe: 12/04/2023
Produs de: Minnie Câştiguri: 16.661 Equus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Curse de viteză printre butoaie 033207
Separare a vitelor 0015
Obstacole 02712
Dresaj western 0002
Divertisment western 0264
Potenţial genetic Total: 12640.70
Rezistenţă3337.00  Galop2078.88
Viteză1111.73  Trap970.83
Dresaj2725.02  Sărituri 2417.23
BLUP:
100.00
-100 0+100

Origine

Armăsar: Mave
Iapă: Shakira ⁂vanner х нeaven⁂
Gypsy Vanner
100.0%

Excelenţă

Rezistenţă
3337
3337
3337
3337
Viteză
1111.73
1111.73
Dresaj
2725.02
2725.02
2725.02
Galop
2078.88
2078.88
2078.88
Trap
970.83
970.83
Sărituri
2417.24
2417.24
2417.24
Această iapă are 1207 stele de excelenţă.

peignePieptene

rezistenţă: +4, viteză: +4

curepiedPerie pentru copite

dresaj: +8

sellewestern1xŞa western 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

bridewestern1xCăpăstru western 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

tapiswestern1xValtrap western 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

bande1xBandaje 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1


Centru de echitaţie

MONTA CEN AB 14.000 nu este încă înregistrată la un centru de echitaţie.

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationwesternAceastă iapă este specializată în călărie tip western

Reproducere

Informaţii

Următoarea montă: 23 ani 6 luni
reproductionMonte: 11
arbreArbore genealogic
chevalUrmaşi