ILMAESTRO

Vechime : 3287 zile
Clasament general : 10.
Rezervă : 25.987.525 equus
Istoric proprietari
Cal de călărit Gypsy Vanner Negru pag
11:00
Energie
84%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 559.49

Rezistenţă
76.9175
153.84
Viteză
24.081
48.16
Dresaj
64.044
128.09
Galop
43.545
87.09
Trap
20.8455
41.69
Sărituri
50.31
100.62
Rasă: Gypsy Vanner Vârstă: 12 ani 2 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 154 cm
Sex: femelăGreutate: 443 kg
Robă: Negru pag Născută pe: 12/09/2022
Produs de: LoruClorul

Echipament

Momentan nu există obiecte!

Obiecte

Momentan nu există obiecte!

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Cursă de galop 0000
Cursă de trap 0000
Cross-country 0000
Sărituri 0000
Dresaj 0000
Potenţial genetic Total: 7207.56
Rezistenţă1900.81  Galop1177.93
Viteză651.41  Trap563.89
Dresaj1552.58  Sărituri 1360.94
BLUP:
-20.00
-100 0+100

Origine

Armăsar: Medalion
Iapă: community Ruby Mady
Gypsy Vanner
75.0%
Argentinean Criollo
25.0%

Excelenţă

Rezistenţă
1900.81
1900.81
1900.81
Viteză
651.414
651.414
Dresaj
1552.58
1552.58
Galop
1177.93
1177.93
Trap
563.89
563.89
Sărituri
1360.94
1360.94
Această iapă are 665 stele de excelenţă.

centre Bonusuri centru de echitaţie

rezistenţă: +11, viteză: +11, dresaj: +11, galop: +11, trap: +11, sărituri: +11

peignePieptene

rezistenţă: +4, viteză: +4

curepiedPerie pentru copite

dresaj: +8

potgraisseCadă cu vaselină

rezistenţă: +8, viteză: +8


Centru de echitaţie

Până la:
17 noiembrie 2026
Boxă:
boxa 3*** jgheab de apă duş in

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Reproducere

Informaţii