caliope

Vechime : 5356 zile
Clasament general : 35.
Rezervă : 1.879.388 equus
Istoric proprietari

Oaie

compagnonmouton
sekiryudragon
21:45
Energie
25%
Sănătate
100%
Moral
89%

Abilităţi

Total: 6830.00

Rezistenţă
580
1160.00
Viteză
535
1070.00
Dresaj
600
1200.00
Galop
580
1160.00
Trap
565
1130.00
Sărituri
555
1110.00
Rasă: DivinVârstă: 10010 ani 10 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 140 cm
Sex: masculGreutate: 403 kg
Robă: Divin Născut pe: 12/08/2022
Produs de: caliope Câştiguri: 12.520 Equus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Cursă de galop 0274
Cursă de trap 0466
Cross-country 01177
Sărituri 0443
Dresaj 0141
Potenţial genetic Total: 6830.00
Rezistenţă1160.00  Galop1160.00
Viteză1070.00  Trap1130.00
Dresaj1200.00  Sărituri 1110.00
BLUP:
100.00
-100 0+100

Origine

Armăsar: Ouranos
Iapă: Gaia

Excelenţă

Rezistenţă
1160
1160
Viteză
1070
1070
Dresaj
1200
1200
Galop
1160
1160
Trap
1130
1130
Sărituri
1110
1110
Acest cal are 629 stele de excelenţă.

centre Bonusuri centru de echitaţie

rezistenţă: +13, viteză: +13, dresaj: +13, galop: +13, trap: +13, sărituri: +13

cravacheBici

dresaj: +4, galop: +9, trap: +9, sărituri: +9

peignePieptene

rezistenţă: +4, viteză: +4

potgraisseCadă cu vaselină

rezistenţă: +8, viteză: +8

clochesCizme cu clopoţei

viteză: +6, dresaj: +6, sărituri: +6

eperonsPinteni

rezistenţă: +9, viteză: +9, dresaj: +9, galop: +9, trap: +9, sărituri: +9

falabellaFalabella

rezistenţă: +9, dresaj: +8, sărituri: +7

longeHăț

dresaj: +12, galop: +10, trap: +10

brideclassiqueposeidonCăpăstrul lui Poseidon

rezistenţă: +6, viteză: +6, dresaj: +6, galop: +6, trap: +6, sărituri: +6

selleclassiqueposeidonŞaua lui Poseidon

rezistenţă: +6, viteză: +6, dresaj: +6, galop: +6, trap: +6, sărituri: +6

compagnonmoutonOaie

dresaj: +8

cramponsŢinte

dresaj: +12

tapisclassiqueposeidonValtrap Poseidon

rezistenţă: +6, viteză: +6, dresaj: +6, galop: +6, trap: +6, sărituri: +6

bonnetposeidonCapişon Poseidon

rezistenţă: +6, viteză: +6, dresaj: +6, galop: +6, trap: +6, sărituri: +6

bandeposeidonBandaje Poseidon

rezistenţă: +6, viteză: +6, dresaj: +6, galop: +6, trap: +6, sărituri: +6


Sekiryū este unul dintre caii dragon.

Luptă împotriva dragonilor altor jucători pentru a câştiga un premiu:

un companion Daruma aleator

Sekiryū nu poate fi vândut.

Îi puteți spori abilitățile utilizând permisele dumneavoastră.

Vedeți o listă a tuturor celor care dețin calul Sekiryū

Centru de echitaţie

Nume:
Până la:
9 noiembrie 2026
Boxă:
boxa 3*** jgheab de apă duş in
Beneficii:
nutreţ morcov terci Şa western 3*** căpăstru western 3*** valtrap western 1* bandaje 1*

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationclassiqueAcest cal este specializat în Călărie Englezească

Reproducere

Informaţii

Sekiryū nu se poate reproduce.
arbreArbore genealogic