alexandrix

Vechime : 210 zile
Clasament general : 357.
Rezervă : 902.340 equus
Istoric proprietari

Tsuchinoko

compagnontsuchinoko
18:30
Energie
26%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 9722.88

Rezistenţă
1307.048
2614.10
Viteză
427.9075
855.82
Dresaj
1055.698
2111.40
Galop
795.71
1591.42
Trap
352.4195
704.84
Sărituri
922.655
1845.31
Rasă: Gypsy Vanner Vârstă: 24 ani 10 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 159 cm
Sex: masculGreutate: 494 kg
Robă: Negru pag Născut pe: 28/10/2020
Produs de: alexandrix Câştiguri: 7.216 Equus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Cursă de galop 061918
Cursă de trap 0786
Cross-country 031412
Sărituri 0564
Dresaj 0382
Potenţial genetic Total: 8227.35
Rezistenţă2171.92  Galop1354.76
Viteză724.24  Trap632.59
Dresaj1771.49  Sărituri 1572.33
BLUP:
100.00
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
2171.93
2171.93
2171.93
Viteză
724.248
724.248
Dresaj
1771.49
1771.49
1771.49
Galop
1354.76
1354.76
Trap
632.59
632.59
Sărituri
1572.33
1572.33
Acest cal are 767 stele de excelenţă.

centre Bonusuri centru de echitaţie

rezistenţă: +18, viteză: +18, dresaj: +18, galop: +18, trap: +18, sărituri: +18

selleclassique3xŞa clasică 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

brideclassique3xCăpăstru clasic 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

peignePieptene

rezistenţă: +4, viteză: +4

curepiedPerie pentru copite

dresaj: +8

potgraisseCadă cu vaselină

rezistenţă: +8, viteză: +8

tapisclassique2xnoirroseValtrap clasic 2**

rezistenţă: +2, viteză: +2, dresaj: +2, galop: +2, trap: +2, sărituri: +2

bonnet2xnoirroseCapişon 2**

rezistenţă: +2, viteză: +2, dresaj: +2, galop: +2, trap: +2, sărituri: +2

bande2xnoirBandaje 2**

rezistenţă: +2, viteză: +2, dresaj: +2, galop: +2, trap: +2, sărituri: +2

bonuscouleurCuloare

rezistenţă: +2, viteză: +2, dresaj: +2, galop: +2, trap: +2, sărituri: +2

sceauapocalypseSigiliul Apocalipsei

rezistenţă: +11, viteză: +11, dresaj: +11, galop: +11, trap: +11, sărituri: +11

compagnontsuchinokoTsuchinoko

viteză: +8


Centru de echitaţie

Nume:
Până la:
10 noiembrie 2026
Boxă:
boxa 3*** jgheab de apă duş in
Beneficii:
nutreţ ovăz morcov terci Şa western 3*** căpăstru western 3*** valtrap western 1* capişon 1* bandaje 1*

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationclassiqueAcest cal este specializat în Călărie Englezească

Reproducere

Informaţii