Alexa Deea

Vechime : 2924 zile
Clasament general : 85.
Rezervă : 172.775.250 equus
Istoric proprietari

Maimuţă

compagnonsinge
uchchaihshravas
23:45
Energie
27%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 6480.00

Rezistenţă
565
1130.00
Viteză
510
1020.00
Dresaj
560
1120.00
Galop
550
1100.00
Trap
530
1060.00
Sărituri
525
1050.00
Rasă: DivinVârstă: 3333 ani 4 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 194 cm
Sex: masculGreutate: 594 kg
Robă: Divin Născut pe: 30/03/2020
Produs de: Alexa Deea Câştiguri: 1.587.053 Equus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Curse de viteză printre butoaie 0406423737
Separare a vitelor 0183225440
Obstacole 081199370
Dresaj western 0117189349
Divertisment western 01748239
Potenţial genetic Total: 6480.00
Rezistenţă1130.00  Galop1100.00
Viteză1020.00  Trap1060.00
Dresaj1120.00  Sărituri 1050.00
BLUP:
100.00
-100 0+100

Origine

Armăsar: Ouranos
Iapă: Gaia

Excelenţă

Rezistenţă
1130
1130
Viteză
1020
1020
Dresaj
1120
1120
Galop
1100
1100
Trap
1060
1060
Sărituri
1050
1050
Acest cal are 594 stele de excelenţă.

centre Bonusuri centru de echitaţie

rezistenţă: +14, viteză: +14, dresaj: +14, galop: +14, trap: +14, sărituri: +14

cravacheBici

dresaj: +4, galop: +9, trap: +9, sărituri: +9

peignePieptene

rezistenţă: +4, viteză: +4

curepiedPerie pentru copite

dresaj: +8

potgraisseCadă cu vaselină

rezistenţă: +8, viteză: +8

sellewestern3xŞa western 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

bridewestern3xCăpăstru western 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

compagnonsingeMaimuţă

dresaj: +6

tapiswestern1xValtrap western 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

bonnet1xCapişon 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

bande1xBandaje 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1


Uchchaihshravas este unul din caii mitologici.

De fiecare dată când îl îngrijiţi, acesta lasă în urmă cerneală colorată pentru dvs.

Colectaţi suficiente cerneluri colorate pentru a câştiga:

roba lui iris Roba lui Iris

Uchchaihshravas nu poate fi vândut.

Îi puteți spori abilitățile utilizând permisele dumneavoastră.

Vedeți o listă a tuturor celor care dețin calul Uchchaihshravas

Centru de echitaţie

Nume:
Până la:
15 decembrie 2026
Boxă:
boxa 2** jgheab de apă duş in
Beneficii:
nutreţ ovăz morcov terci Şa clasică 1* căpăstru clasic 1* valtrap clasic 1* capişon 1* bandaje 1*

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationwesternAcest cal este specializat în călărie tip western

Reproducere

Informaţii

Uchchaihshravas nu se poate reproduce.
arbreArbore genealogic